Skaitmeninių mokymo priemonių sąrašas papildytas 2 priemonėmis

Grįžti

Skaitmeninių mokymo priemonių sąrašas papildytas 2 priemonėmis
event 2021-11-24 domain Nacionalinė švietimo agentūra

Skaitmeninių mokymo priemonių sąrašas papildytas 2 priemonėmis

Švietimo portale nemokamai skelbiamas skaitmeninių mokymo priemonių sąrašas, kuriame priemonės pateikiamos įvairiais formatais. Nacionalinė švietimo agentūra skelbia informaciją apie nemokamas, mokamas ar iš dalies mokamas priemones, kurios suskirstytos pagal dalykus, klases ir kurios atitinka turinio, paskirties, technologinius reikalavimus. Neseniai paskelbtas skaitmenines priemones galima naudoti dailės, istorijos, lietuvių kalbos ir literatūros, filosofijos dalykų veiklose.

Šiuo metu sąrašas papildytas dviem priemonėmis:

Gyvo piešimo dirbtuvėse dailininkė Greta Alice kviečia pasivaikščioti po Radvilų rūmus Vilniuje ir susipažinti su jų įkūrėju ir šeimininku Jonušu Radvila. Ar norite pamatyti, kaip gyveno, atrodė, puošėsi didikai? Žaismingą pasakojimą lydi nuotaikingos iliustracijos, vaikai kviečiami aktyviai įsitraukti ir atlikti įvairias užduotis. 

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų sąjungos kanale skelbiami įvairūs įrašai, kurie gali padėti lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams ugdymo procese ar vyresnių klasių mokiniams savarankiškai mokantis literatūros ir kalbos ar ruošiantis egzaminams. 

Nacionalinės švietimo agentūros Mokymo priemonių sklaidos skyrius