Tinklalapio logotipas
Grįžti

Studentai vilniečius ir miesto svečius kviečia ieškoti kalėdinių vainikų
event 2018-12-11 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Studentai vilniečius ir miesto svečius kviečia ieškoti kalėdinių vainikų

Visi vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami prisijungti prie šventinės iniciatyvos  ̶ kalėdinių vainikų paieškos, kuri vyks gruodžio 11-16 dienomis. Šventiniai, įspūdingi kalėdiniai vainikai bus paslėpti įvairiose žymiose Vilniaus miesto erdvėse. Užuominas apie vainikų slaptavietes bus galima rasti socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje @atraskMRUkalėdas.

„Suraskite kalėdinį vainiką ir pasipuoškite juo savo namus!“  ̶  tokiu šūkiu vadovaujasi iniciatyvos @atraskMRUkalėdas organizatoriai, Mykolo Romerio universiteto Komunikacijos ir kūrybinių technologijų  studentai, norintys parodyti, kad šventinę nuotaiką galima sukurti paprastais, bet neįprastais būdais.

„Norime visus paskatinti pasinerti į kalėdinį šurmulį kitaip  ̶  ieškant originalių, autorinių kalėdinių vainikų, kurie bus paslėpti žymiose ir reikšmingose Vilniaus miesto erdvėse. „Instagram“ paskyroje @atraskMRUkalėdas radę užuominas apie vietas, kuriose slepiami vainikai, nesunkiai surasite mūsų vainikus bei specialius palinkėjimus“,  ̶  žada viena iš akcijos organizatorių Arneta Klasinskaitė.

Suradę kalėdinį vainiką, vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami dalintis nuotraukomis, istorijomis savo socialiniuose tinkluose žymint #atraskMRUkalėdas. Dovanodami savo kūrybos puošmenas Vilniaus miestui, studentai kviečia jungtis prie šios iniciatyvos visus, kurie nori nuoširdžiai ir originaliai pasveikinti savo miestą su gražiausia metų švente!