Tinklalapio logotipas
Grįžti

Tarptautinė konferencija „International Migration, Sustainable Development and Development Education: Ways Forward“
event 2018-10-09 domain Lyderių laikas

Tarptautinė konferencija „International Migration, Sustainable Development and Development Education: Ways Forward“

Kviečiame dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „International Migration, Sustainable Development and Development Education: Ways Forward”, kuri vyks spalio 12 d. Vilniaus universitete (Universiteto g. 3, Vilnius).

Konferencijoje bus diskutuojama viešosios nuomonės visuomenės saugumo klausimais. Taip pat bus aptarta, kaip kintantis visuomenės požiūris į (ne)saugumą ir riziką keičia žmonių supratimą apie tai, kas yra migracija, darnus vystymasis bei ES piliečių gyvenimo būdas ir atsakomybė tarpusavio ryšiais susijusiame pasaulyje, koks poveikis daromas viešajam ir politiniam diskursui prieglobsčio, migracijos ir integracijos klausimais.

Data ir vieta
2018 m. spalio 12 d. (pradžia 9.00 val.), Vilniaus universitetas, Universiteto g. 3, Vilnius

Organizatorius
InterCap

Programa 
Konferencijos programą rasite čia.

Registracija 
Prašome užsiregistruoti iki spalio 10 d., užpildę šią formą
Konferencija nemokama ir vyks anglų kalba.

Išsamesnė informacija 
Daugiau informacijos rasite „InterCap“ projekto interneto svetainėje.

Apie projektą „InterCap“
„Gebėjimų ugdymas bendradarbiaujant: Europos NVO ir universitetų tinklas globaliam švietimui migracijos, saugumo ir darnaus vystymosi klausimais tarpusavio ryšiais susijusiame pasaulyje“ („InterCap“) tai agentūros „EuropeAid“ remiamas 3 metų trukmės projektas (nuo 2017 m. lapkričio iki 2020 m. spalio), kuriuo siekiama atkreipti dėmesį į tai, kaip kintantis visuomenės požiūris į (ne)saugumą ir riziką keičia žmonių supratimą apie tai, kas yra migracija, darnus vystymasis bei ES piliečių gyvenimo būdas ir atsakomybė tarpusavio ryšiais susijusiame pasaulyje. 
Kad būtų pasiektas šis tikslas, projektas „InterCap“ subūrė 13 organizacijų, kurios veikia 12 oje ES valstybių ir specializuojasi mokytojų rengimo, švietimo reformų, darnaus vystymosi ir migracijos srityse, bei daugiau kaip 40 partnerių iš visos ES (vietinių valdžios institucijų, ministerijų, universitetų ir NVO). 
Svarbiausias Iniciatyvos tikslas kurti Europos NVO ir universitetų tinklus, ugdyti švietimo bendruomenės gebėjimus bei skatinti globalų švietimą migracijos, saugumo ir darnaus vystymosi klausimais tarpusavio ryšiais susijusiame pasaulyje. Projekto tikslas gerinti kritinį mąstymą apie migraciją ir darnų vystymąsi atsižvelgiant į darnaus vystymosi tikslus (tarp jų ir mokytojų rengimą), taip siekiant gilinti supratimą apie tarpusavio ryšiais susijusio pasaulio, saugumo ir rizikos santykius.

NAUJAS TYRIMAS!

Migracijos, darnaus vystymosi ir globalaus švietimo auditas – viena iš projekto „InterCap“ veiklų, apimanti 12 ES šalių bei ES veiklos analizę.

Kviečiame susipažinti su rezultatais:

• Audito santrauka, skirta švietimo srities ekspertams ir šios politikos srities formuotojams, prieinama čia.

• Tarpvalstybinio audito ataskaita, vertinanti migracijos, darnaus vystymosi ir darnaus vystymosi švietimo situaciją, kurioje rasite ir Lietuvos atvejo analizę prieinama čia.