Tinklalapio logotipas
Grįžti

VDU rengia nuotolinius parengiamuosius kursus abiturientams ir kviečia registruotis
event 2021-02-22 domain Nacionalinė švietimo agentūra label_outline Aktualijos

VDU rengia nuotolinius parengiamuosius kursus abiturientams ir kviečia registruotis
Organizatorių nuotr.

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kovo 15 – gegužės 1 dienomis abiturientus kviečia į nemokamus parengiamuosius kursus, skirtus pasiruošti artėjantiems brandos egzaminams. Nuotoliniu būdu vykstančiuose kursuose abiturientai turės galimybę gauti naudingos informacijos iš dėstytojų, rasti atsakymus į iškilusius klausimus, diskutuoti bei patikrinti savo sukauptas žinias.

VDU  kviečia abiturientus į lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, biologijos, istorijos, geografijos ir lenkų kalbos parengiamuosius kursus, kurie vyks nuotoliniu būdu ir tęsis šešias savaites. Kursai vyks VDU nuotolinių studijų interaktyvioje platformoje, kurioje kiekvieną savaitę bus gilinamasi į skirtingo dalyko specifiką. Su abiturientais dirbs vieni geriausių savo sričių ekspertai, kurie pateiks gaires į ką svarbu atkreipti dėmesį ruošiantis brandos egzaminams bei siekiant geriausių rezultatų, taip pat pateiks užduočių sprendimo pavyzdžių ir atsakys į abiturientų užduodamus klausimus.

Atsižvelgdami į šios dienos situaciją ir abiturientų išreikštą poreikį, šiais metais VDU dėstytojai parengė paskaitų ciklą, kurio metu suteiks žinių ir patarimų šiais klausimais: kaip įveikti stresą, kaip lavinti atmintį ir susidoroti su dideliais informacijos srautais, kaip priimti sprendimą dėl ateities studijų ir pan.

Parengiamieji kursai abiturientams prasidės nuo kovo 15 d. ir tęsis iki gegužės mėnesio pagal pateiktą konsultacijų tinklelį.

Lietuvių kalbos ir literatūros kursų formuojami du srautai ir vyks pirmadieniais bei penktadieniais;

Biologijos kursai vyks antradieniais

Istorijos kursai vyks trečiadieniais

Geografijos ir lenkų kalbos kursai vyks ketvirtadieniais

Matematikos kursai vyks šeštadieniais (su srautai)

VDU dėstytojų paskaitų ciklas – penktadieniais.

Vietų skaičius ribotas, todėl registracija būtina. Užsiregistravę asmenys apie prisijungimą prie nuotolinių konsultacijų bus informuoti elektroniniu paštu, kurį nurodys registracijos anketoje. Registracija į kiekvienos savaitės parengiamuosius kursus bus vykdoma atskirai. Abiturientai šiuo metu kviečiami registruotis į kovo 15-20 dienomis vykstančius kursus.

Apie viską plačiau: https://www.vdu.lt/lt/vdu-nuotoliniai-parengiamieji-kursai-abiturientams/

Vytauto Didžiojo universiteto informacija