Tinklalapio logotipas
Vilniaus universiteto Filologijos fakultetas maloniai kviečia visus aukštesniųjų klasių mokinius ir jų mokytojus dalyvauti nuotolinėse pamokose LITUANISTIKOS ATRADIMAI.
Nacionalinė švietimo agentūra rekomenduoja naudoti skaitmeninių mokymo priemonių sąrašą, skirtą nuotoliniam mokymui organizuoti. Sąraše skaitmeninės mokymo priemonės suskirstytos pagal ugdymo sritis, dalykus, klases ir mokymo priemonių tipą. Informacija apie skaitmenines mokymo priemones pateikiama įvairiais formatais.
event_available
event_busy

arrow_back Grįžti

Seimo Ateities komitetas balandžio 21 d., trečiadienį, 17 val. kviečia į dar vieną „Lietuvos intelektualinio savarankiškumo“ virtualų forumą „Lietuvos Respublikos švietimo sistema po 2030“. Jau 8-tojoje neformalioje intelektualinio savarankiškumo diskusijoje aptariant Lietuvos švietimo po 2030 m. viziją, bus vertinami technologiniai, demografiniai, socialiniai, aplinkos, ekonominiai ir politiniai pokyčiai, kurie verčia iš naujo brėžti Lietuvos švietimo kontūrus.
Balandžio viduryje vykusiame matematikos žinių patikrinime dalyvavo daugiau kaip 80 proc. visų matematikos brandos egzaminą pasirinkusių šių metų abiturientų: 14 tūkst. abiturientų iš 16,7 tūkst., užsiregistravusių laikyti valstybinį matematikos egzaminą. Patikrinimo rezultatai parodė, kad pasirengti egzaminui reikėtų stipriau, išnaudojant ir papildomų konsultacijų galimybes.
STEAM laikomas vienu iš šiuolaikiškiausių ugdymo būdų, integruojantis gamtos mokslus, technologijų ir inžinerijos, menų ir matematikos disciplinas, siejant jas su realiu pasauliu, pokyčiais ir progresu, darnaus vystymosi tikslais, realaus pasaulio problemų sprendimu, formuojantis mokinių kritinį mąstymą ir problemų sprendimo gebėjimus.
2021 m. balandžio 29 d. 18.30 val. Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir verslo fakultetas organizuoja susitikimą 11-12 kl. moksleiviams ir jų tėvams apie studijų pasirinkimą ir karjeros galimybes.
Skaitykite balandžio mėnesio naujienlaiškį ir sužinosite aktualias švietimo naujienas, informaciją apie projektus, seminarus. Europos mokyklų tinklas (angl. European Schoolnet) stengiasi padėti mokytojams ir siūlo skaitmeninius švietimo išteklius, kurie gali paįvairinti ugdymo turinį, palengvinti pamokų organizavimą. Siūlomi įdomūs internetiniai seminarai, nuotoliniai mokymai, mokomoji medžiaga, tyrimai, projektų patirtys ir daug įvairių naudingų priemonių.
Kartu su ISM vadybos ir ekonomikos universitetu kviečiame mokytojus, būsimus ir esamus švietimo įstaigų vadovus, norinčius stiprinti savo lyderystės kompetencijas, tobulinti kvalifikaciją švietimo vadybos srityje ir siekti magistro diplomo, dalyvauti Švietimo Lyderystės informaciniame renginyje.
Šalys taiko skirtingus metodus, kada, kur ir kaip vėl atverti dėl COVID-19 pandemijos uždarytas mokyklas. Kai kuriose šalyse pabrėžiama mokymosi lauke nauda. Įrodyta, kad mokymasis lauke padeda sumažinti stresą, didinti psichinę gerovę ir stiprinti tam tikrus gebėjimus. Khano mokymosi lauko aplinkoje tyrimas, kuris buvo vykdomas Bangladeše, parodė, kad mokantis tokiomis sąlygomis pagerėjo vaikų matematikos ir gamtos mokslų rezultatai.
Rytoj, balandžio 20 d., pradedamas elektroninis nuotolinis dešimtokų pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas (PUPP), kurį organizuoja Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA). Šiais mokslo metais pasiekimų patikrinime dalyvaus 25689 mokiniai.
Kasmet balandžio pabaigoje vykstanti Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė – svarbiausia metuose visoms šalies bibliotekoms. Šiųmetė, 21-oji, savaitė prisistato šūkiu „Nauja realybė – naujos formos“ ir atliepia į laikmečio aktualijas. Jau daugiau kaip metus gyvename naujoje realybėje, nuotoliniu būdu mokomės ir dirbame, renginiuose dalyvaujame tik virtualiai, tad ir savaitės iniciatyvos vyks daugiausia nuotoliniu būdu.
Balandžio 27 d., 16 val., Europos Tarybos Europos modernių kalbų centras kviečia dalyvauti internetiniame seminare „Kalbų mokymo ateitis – pandemijos pamokos“.
Tęsiame informacinių susitikimų ciklą nuotoliniu būdu, skirtą švietimo bendruomenei. Susitikimuose verslo įmonės pristato ugdymui skirtas naujoves, skaitmenines mokymo(si) priemones ir mokymo metodikas.
Ugdymo turinio informacinės sistemos Ugdymo sodas Metodinės medžiagos saugykloje yra kaupiama metodinė medžiaga, skirta mokytojui. Kviečiame mokytojus naudotis metodine medžiaga organizuojant ugdymo procesą.
Nuo 1935 m. kasmet, balandžio 15-ąją, minima Pasaulinė kultūros diena. Šventės iniciatoriai siekė atkreipti dėmesį į kiekvienos kultūros puoselėjimo ir saugojimo reikšmę. Sakoma, jog kultūra – tarsi molis, iš kurio nulipdyta tauta. Tai – kiekvienos tautos tapatybė. Šia proga kviečiame į skaitmeninę pažintį su Lietuvos ir pasaulio kultūromis.
Seminaras lietuvių kalbos mokytojams „Būdai, kaip literatūros pamoką padaryti įdomią: integracija ir aktualizacija literatūros ugdymo procese?“ pagal kvalifikacijos tobulinimo programą „Literatūra 5-8 klasėse: skaitome kurdami ir bendradarbiaudami.“
Kviečiame Jus į nemokamą seminarą „Dalijamės patirtimi: Kaip derinti skaitmenines mokymo priemones, kurios padės siekiant geresnių mokymosi rezultatų. „EDUKA klasė“ ir EMA pagrindiniame ugdyme.“
2021 m. gegužės 18–28 d. Lenkijos nacionalinė „Erasmus+“ agentūra (angl. „Foundation for the Development of the Education System“) organizuoja virtualų seminarą „How to plan an excellent project in the field of inclusive education“.
Ar kada susimąstėte, kodėl gintaras Baltijos jūroje neplaukioja, o guli jos dugne? 1b klasės mokiniai pabandė atsakyti į šį klausimą, atlikdami eksperimentą, kurio metu jie palygino Baltijos jūros ir Raudonosios jūros druskingumą.
Švietimo įstaigų vadovų samprata visuomenėje skatina didelius lūkesčius dėl jų profesinio meistriškumo. Tai tiesiogiai susiję su esminiais vadovų lyderystės ir švietimo kokybės iššūkiais. Abu išskirtus švietimo įstaigos vadovo iššūkius lydi nuolatinė keleriopa kaita.
Balandžio 12–13 dienomis visi abiturientai, kurie pasirinko laikyti matematikos valstybinį brandos egzaminą, gali nuotoliniu būdu dalyvauti elektroniniame nuotoliniame matematikos žinių patikrinime. Jis nėra privalomas, matematikos žinias galės savo noru pasitikrinti kiekvienas abiturientas.
Radviliškio Lizdeikos gimnazija organizuoja ir kviečia Lietuvos pedagogus 2021 m. balandžio 14 d. 12 val. dalyvauti nuotolinėje praktinėje konferencijoje „Šiandieninis mokinys – atsakingas verslininkas rytoj. Mokymo metodika“.
Rodoma 1 - 201667 įrašų
Įrašų puslapyje: