Tinklalapio logotipas
Neformalaus ugdymo programa jaunimui „DofE apdovanojimai“ (angl. The Duke of Edinburgh's International Award) kviečia tapti programą įgyvendinančia organizacija. DofE neformaliojo ugdymo programa skirta skatinti 14-24 metų jaunuolius pažinti save ir tobulėti.
Stabiliai augant ekonominiams šalies rodikliams, visuomenės akys ima krypti į kitas sėkmingam valstybės gyvavimui būtinas sritis. Pastaruoju metu švietimas tampa ta tema, kuri atsiduria visuotinio domėjimosi smaigalyje. Mokytojų atlyginimo, specialybės prestižo klausimai audrina visuomenę. Specialistai diskutuoja, kuria linkme turi judėti Lietuvos švietimo sistema, susidurdama su modernaus...
Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras organizuoja tarptautinį piešinių ir fotografijos darbų konkursą „Trijų spalvų istorija“, skirtą Pasaulio lietuvių metams. Konkurso tikslas – pasitelkiant įvairias piešimo technikas ir fotografijos meną atskleisti Lietuvos istorijos išskirtinumą, tautos ir kultūros unikalumą.
event_available
event_busy

arrow_back Grįžti

Ugdymo plėtotės centras tęsia bendradarbiavimą su Lietuvos pedagogų, mokyklų, tėvų asociacijomis dėl bendrųjų programų atnaujinimo. Kviečiame įsitraukti į šiuo metu galiojančių programų analizę.
Medijų informacinis raštingumas apima ne tik kovą su dezinformacija ar propaganda, tačiau daug platesnį kompetencijų spektrą. Kokios praktikos jau naudojamos dirbant su jaunimu? Kokie yra sprendimų priėmėjų, pedagogų ir jaunų žmonių poreikiai Baltijos šalyse? Dalyvauk darbo grupėje, išsakyk savo nuomonę ir pasisemk žinių, ką galvoja kiti.
2019 m.vasario 19 d. Pasvalio rajono savivaldybėje vyko įžanginis projekto “Lyderių laikas 3“ renginys. Renginį nuotaikingai pradėjo muzikos mokyklos mokytojų ansamblis ir solistė Rasa Andžiuvienė. Susirinkusius sveikino Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas. Meras džiaugėsi, kad Savivaldybės taryboje visi pritarė šiam projektui. Jis pastebėjo, kad visus darbus turės padaryti patys, konsultantai atvažiuos ir išvažiuos, projektas vyks, nesvarbu kokia bus valdžia.
Lietuvių kalbos draugija, sveikindama visus Tarptautinės gimtosios kalbos dienos proga, kviečia siūlyti pretendentus, vertus apdovanoti Kazickų šeimos fondo Petro Būtėno premija.
Pirmąją mokinių atostogų dieną, vasario 18 d., Šiauliuose, Šiaulių „Romuvos“ gimnazijoje pristatytas ir aptartas metodinis-mokomasis filmas „Mokydami mokomės. Geros mokyklos požymių raiška Šiaulių „Romuvos“ gimnazijoje“.
Tradicinė Kokybės siekiančių mokyklų klubo konferencija vyks 2019 m. kovo 7 dieną Kauno Palemono gimnazijoje (Marių g. 37, Kaunas). Konferenciją organizuoja Kokybės siekiančių mokyklų klubas, Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra, Kauno Palemono gimnazija, bendradarbiaujant su Kauno pedagogų kvalifikacijos centru. Konferencija skirta vertinimo problematikai, jos tema – „Mokinių ugdymo(si) pasiekimai. Samprata ir skatinimo galimybės“. Numatomas laikas: 10.00 – 15.30 val.
Vasario 8 d. į Zarasų ,,Ąžuolo“ gimnaziją rinkosi Zarasų rajono savivaldybės vadovai, Švietimo ir kultūros skyriaus specialistai, pokyčio projekto ,,Lyderių laikas 3“ kūrybinės komandos nariai, Zarasų rajono bendruomenės atstovai, mokiniai ir jų tėvai, projekto konsultantai. Renginio tikslas - išsiaiškinti projekto „Lyderių laikas 3“ naudą ir galimybes Zarasų rajono savivaldybei.
Konsultacijos metu bus pristatoma Ugdymo plėtotės centro veikla, siekiant gerinti vaikų, turinčių autizmo spektro sutrikimą, poreikių tenkinimą. Taip pat, dalyviai turės galimybę susipažinti su Ugdymo plėtotės centro naujai išleistu leidiniu „Kaip pagerinti vaikų socialinį elgesį“.
Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas ekspertas Petras Gedvilas pirmą kartą visos Lietuvos mokiniams organizuoja edukacinį žaidimą „Literatūrinė Lietuva“, kuriuo siekia patraukliai ir įdomiai ugdytiniams pristatyti literatūrinės mūsų šalies išskirtinumą.
Kviečiame 11–12 klasių moksleivius iš lietuvių ir tautinių mažumų mokyklų, taip pat užsienio lietuvių mokyklų dalyvauti Kazimiero Simonavičiaus universiteto organizuojamame nacionalinio raštingumo konkurse „Ateities Lingvistas“.
Pamoka, iš kurios nesinorės pabėgti! Pamiršk nuobodų diktantą ar nesibaigiančius konspektus – šią dieną atsiminsi be jokių špargalkių! Viena diena. Viena vieta. Įkvepiančios asmenybės iš Lietuvos ir pasaulio. Motyvuojančios ir įkvepiančios tobulėti patirtys. Unikalūs požiūriai ir netradiciniai mokymo sprendimai. Mokslo naujienos, ranka pasiekiamos ateities profesijos ir karjeros perspektyvos.
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Lietuvos geografijos mokytojų asociacija (LGMA) nuo 2019 metų pradeda organizuoti „Pasaulio pažinimo“ olimpiadą 2–4 klasių mokiniams.
Europos pinigų viktorina – 2019 metais antrąjį kartą visoje Europoje vyksiantis konkursas, kurio tikslas – gerinti 13–15 metų amžiaus vaikų ir paauglių finansinį raštingumą. Planuojama, kad projektas sutrauks tūkstančius jaunuolių iš 30 Europos valstybių.
Prasidėjo paskutinė savaitė, kada mokyklos gali pateikti paraišką dalyvauti projekte „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ Užpildyti atrankos anketą galima iki 2019 m. vasario 25 d.!
Kviečiame Jūsų moksleivius dalyvauti jau antrus metus vyksiančiame aktorės, skaitovės, Lietuvos radijo diktorės Undinės Nasvytytės vardo moksleivių skaitovų konkurse Vilniuje.
Nacionalinis diktantas vyks penktadienį, 2019 m. kovo 8 d. 11 val. Transliacijos pradžia 11 val. per LRT radiją bei internetu. Mokyklų bendruomenės, norinčios dalyvauti diktante, turi apie tai informuoti konkurso organizatorius.
Lietuvos istorijos mokytojų asociacija jau penktąjį kartą kviečia pasitikrinti istorijos žinias konkurse „Lietuvos istorijos žinovas 2019”. Visi nuo 12 iki 14 val. testą spręsiantys ir užsiregistruosiantys skaitytojai taps nacionalinio konkurso dalyviais.
2019 m. Vasario 20-23d., Vilniuje vyks jau „III-asis tarptautinis Sigito Šilinsko klasikinės gitaros konkursas“. Tai bus reikšmingas įvykis Lietuvos gitaros gerbėjams, pedagogams ir moksleiviams. Pastarųjų skaičius kiekvienais metais auga ir jaunieji mūsų šalies gitaristai pelno vis daugiau apdovanojimų užsienyje vykstančiuose tarptautiniuose konkursuose.
100 metų valstybės gyvenime – tai amžius, kupinas iššūkių, pakilimų ir nuosmukių, grėsmių ir džiugesio akimirkų. Minint Lietuvos valstybės šimtmetį, Valstybės pažinimo centras kviečia leistis į dvylikos užduočių kelionę. Kiekvieną mėnesį dalyvių laukė naujas iššūkis, padėjęs susipažinti su įdomiausiais Lietuvos šimtmečio įvykiais. Žaisti kviesti pavieniai asmenys, šeimos, klasės ar kitos grupės.
Tarptautinis šiuolaikinės muzikos festivalis „Druskomanija“ kviečia Lietuvos moksleivius teikti paraiškas dėl dalyvavimo kompozicijos kursuose. Jie skirti visų tipų mokyklų ir amžiaus grupių moksleiviams, kurie domisi šiuolaikine muzika, jau yra parašę muzikinių kompozicijų arba norėtų įgyti muzikos komponavimo bei bendradarbiavimo su profesionaliais atlikėjais patirties.
Rodoma 1 - 20723 įrašų
Įrašų puslapyje: