Pradžia

event_available
event_busy

arrow_back Grįžti

Nuo šio rudens 26-iose sostinės mokyklose pradinukai pradėjo mokytis informatikos ir technologinės kūrybos. 141 pedagogas bent kartą per savaitę įsipareigojo vesti pamokas, kuriose vaikai savo susidomėjimą technologijomis gali paversti praktiniais įgūdžiais. Jie mokosi įvaldyti įvairias skaitmeninės kūrybos priemones, kūrybinį programavimą ar virtualios realybės kūrimą, išbandyti ir dirbtinio intelekto kūrimo pagrindus.
„Saugesnio interneto“ projekto komanda ir partneriai tėvams negaili patarimų, kaip užtikrinti vaikų saugumą internete. Kviečiame susipažinti su metodine medžiaga iš Europos saugesnio interneto išteklių portalo „BIK-NET“. Lektorė: Virginija Navickienė, Nacionalinės švietimo agentūros Kvalifikacijos tobulinimo skyriaus metodininkė.
Rugpjūčio 25 d. LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija pakvietė bendrojo ugdymo mokyklų vadovus ir pavaduotojus dalyvauti vaizdo konferencijoje „Pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų įgyvendinimo 2021–2022 mokslo metais aktualijos“. Konferencijoje pristatytos pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų įgyvendinimo aktualijos 2021–2022 mokslo metais.
Paroda „Mokykla 2020“. Metodinio leidinio „Ugdymo procesas, mokant nuotoliniu būdu“ pristatymas. 2020 m. balandžio–birželio mėnesiais, tai yra karantino metu, didžiausia atsakomybė už bendrojo ugdymo proceso organizavimą nuotoliniu būdu teko mokyklų vadovams ir jų pavaduotojams.
Rugpjūčio 24 d. 10 val. Klaipėdos universitete Švietimo, mokslo ir sporto ministerija rengia Švietimo forumą, skirtą 2021–2022 mokslo metų aktualijoms ir perspektyvoms.
Literatūros pamokoje poetė Jurgita Jasponytė pasidalina savo įvairių laikotarpių kūryba bei atlieka kelias liaudies dainas, taip pat atskleidžia savo kūrybos ištakas, folkloro svarbą bei papasakoja apie asmeninį ryšį su poezija ir daina kasdienybėje. Lietuvos rašytojų sąjungos projektas „Literatūros pamokos“. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.
Literatūros pamokoje – išminties ir šviesos kupinas susitikimas su poete Dovile Zelčiūte. Autorė skaito esminius savo naujausios knygos „Šokiai Vilniaus gatvėje“ eilėraščius, parašytus po didžiausių ir skaudžiausių gyvenimo išbandymų, bei atskleidžia vidinę įvykių chronologiją ir už poezijos slypinčią gyvenimo prozą. Lietuvos rašytojų sąjungos projektas „Literatūros pamokos“.
Paskutinėje tinklalaidžių „Mokysiu“ ciklo laidoje įkvepiančios asmenybės, kurios mokytojo specialybę pasirinko neplanuotai, netikėtai ir tuo labai džiaugiasi!
Sužinokite, kaip optimizuoti „Google Classroom“. Pasinaudokite „New EdTech Classroom“ profesionalų patarimais! Learn how to optimize your Google Classroom with these pro tips from New EdTech Classroom!
Khano akademija – patikima mokomųjų vaizdo įrašų ir praktinių pratimų platforma. Ir jau ne tik matematikos mokytojams. Sužinokite, kaip pradėti naudotis Khano akademija su savo mokiniais!
Justinas Krohmanas tyrinėja įvairius matematikos vaizdavimo ir išraiškos būdus daugelyje kultūrų ir paaiškina skirtingas bazines sistemas, tokias kaip dvyliktainė sistema ir Kaktoviko skaitmenys. Nors matematiką galima užrašyti įvairiai, Justinas parodo, kad matematika galiausiai yra universali.
Šiame vaizdo įraše mokytojams pristatoma, kaip susitvarkyti „Google“ diską, net jei aplankai buvo kaupiami metų metus.
Išnagrinėkite Gedelio neužbaigtumo teoremą, atradimą, kuris pakeitė tai, ką žinome apie matematinius įrodymus ir teiginius.
Šiame vaizdo įraše „Google for Education“, „National Geographic“ sertifikuotas pedagogas Sam Kary pristato, kaip klasėje naudoti „Google“ skaidres, kaip pridėti tekstą, garso, vaizdo įrašus ir nuorodas prie skaidrių, taip pat kur ieškoti iš anksto sukurtų „Google“ skaidrių šablonų.
Poetė Ramutė Skučaitė literatūros pamoką skiria įvairaus amžiaus klausytojų širdis paliečiančioms pasakoms. Kaip ir kodėl verta jas skaityti šiandieniame pasaulyje? Susitikimo metu poetė pasidalino dviem savo sueiliuotomis pasakomis: šiuolaikine apie madą ir H. K. Anderseno „Bjauriuoju ančiuku“.
Mokslinė literatūra rodo, kad per pastarąjį dešimtmetį padaugėjo ankstyvų paauglių psichikos sveikatos problemų. Kaip skatinti psichinės gerovės kultūrą visoje mokyklos bendruomenėje, remiantis pozityviais santykiais, priklausymu, įtraukimu ir aktyviu dalyvavimu?
Keturis biografinius romanus apie Maironį, Salomėją Nėrį, Vytautą Mačernį ir Žemaitę pristačiusi prozininkė, poetė, muziejininkė Aldona Ruseckaitė ieško sąsajų tarp šių rašytojų gyvenimų ir jų kūrybos bei atsako į klausimą, ko sau leisti negali geras biografas.
Pamokoje išmoksite piešti erdvinę figūrą – rutulį.
Filosofinė Donaldo Kajoko literatūros pamoka apie meilę, tikėjimą, kūrybiškumą ir tikrą poeziją, skirta moksleiviams, mokytojams ir ne tik jiems. Lietuvos rašytojų sąjungos projektas „Literatūros pamokos“ Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.
Paauglių rašytoja Ilona Ežerinytė literatūros pamokoje ieško būdų, kaip išmokti permanyti perskaitytą knygą. Be to, pataria, kaip išsirinkti ir atrasti mėgstamas knygas.
Rodoma 1 - 20962 įrašų
Įrašų puslapyje:

Renginių kalendorius