Tinklalapio logotipas
Nuo kitos savaitės mokiniai gali grįžti į mokyklas, tačiau karantino metu reikės laikytis tam tikrų sąlygų ir rekomendacijų: išlaikyti bent vieno metro atstumą, vengti skirtingų klasių kontakto, prioritetą teikti grupinių veiklų organizavimui lauke.
„Globalių permainų metas“... Šis apibūdinimas ypač tinka 2020 metų pavasariui. Nepaisydamas valstybių sienų ar žemynų ribų, COVID19 pakoregavo žmonių svajones, prioritetus, planus; palietė šalių ekonominius ir socialinius santykius, taip pat švietimą, gamtos, sveikatos apsaugą.
Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. vaikus bus galima mokyti ir namuose pagal priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio, vidurinio ugdymo bendrąsias programas. Projektą, kuriame nustatoma vaikų ugdymo šeimoje tvarka ir sąlygos, parengė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Projektui pritarė Vyriausybė.
event_available
event_busy

arrow_back Grįžti

Artėjant birželio 14-ajai, klausytojams siūloma prisiminti 79-ąsias pirmųjų sovietinių trėmimų metines ir nusikelti į tų laikų Altajaus kraštą. Vaikų ir jaunimo literatūros departamento bibliotekininkė Eglė Gudonytė skaitys ištraukas iš savo knygos „Karta nuo Sibiro“.
Tai technologijų (konstrukcinės medžiagos) pamoka, skirta 5–6 klasių mokiniams, kaip patiems iš modelino pasigaminti smilkalinę.
Pastaraisiais mėnesiais internete praleidžiame daug laiko. Bet ar pagalvojame apie savo duomenų saugumą? Šiuose filmukuose paprastai ir aiškiai paaiškinta kaip susikurti saugų slaptažodį, užkoduoti duomenis, naršyti anonimiškai ir saugiai bendrauti. Verta pasidomėti!
Vaizdo konferencija, skirta bendrojo ugdymo mokyklų direktorių pavaduotojams. Konferencijoje aptarti klausimaiRefleksijos reikšmė ir svarba nuotolinio ugdymo(si) procese. Kaip panaudoti refleksiją kokybiškam grįžtamajam ryšiui ir kryptingam mokinių ugdymui?
Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto bei Lazerinių tyrimų centro docentas prof. dr. Mikas Vengris ir Kūrybingumo mokyklos lektoriai Tomas ir Kristupas diskutuoja apie kūrybingumą fizikoje.
Pastaraisiais mėnesiais internete praleidžiame daug laiko. Bet ar pagalvojame apie savo duomenų saugumą? Šiuose filmukuose paprastai ir aiškiai paaiškinta kaip susikurti saugų slaptažodį, užkoduoti duomenis, naršyti anonimiškai ir saugiai bendrauti.
Pastaraisiais mėnesiais internete praleidžiame daug laiko. Bet ar pagalvojame apie savo duomenų saugumą? Šiuose filmukuose paprastai ir aiškiai paaiškinta kaip susikurti saugų slaptažodį, užkoduoti duomenis, naršyti anonimiškai ir saugiai bendrauti. Verta pasidomėti!
Nuolat prisimindami komponavimo pagrindus, šioje edukacijoje turėsite ypatingą galimybę tinkamai suvokti natiurmorto charakterį ir perteikti jį platesnio suvokimo priemonėmis. Kas gali būti puikiau nei tai, kad sudėtingą, iš kelių planų, faktūrų ir formų sudarytą natiurmortą galima „perkurti“ ir deformuoti, naudojant piešinių fragmentus, natų sąsiuvinį ar išaugto puspalčio atlapus?
Antroji programavimo pamoka, skirta susipažinti su internetinių svetainių programavimo kalbomis ir pradėti programuoti CSS kalba. Pamokoje labai detaliai ir aiškiai parodomi pradiniai programavimo žingsniai.
Tobulinti plaukimo įgūdžius, baseinams esant uždarytiems, galima ir sausumoje.
Antroji „Teatriuko“ pamokėlė apie teatrą.
Pamokoje supažindinama su sakinio sandara. Veiksnys ir tarinys sudaro sakinio gramatinį centrą. Sakinį išplečia antrininkės sakinio dalys: papildinys, pažyminys ir aplinkybės.
Tai 3-ojo „Kūrybingumo mokyklos“ sezono FIZIKOS pamoka.
Vaizdo medžiagoje aptariama, kaip spręsti su „Flash“ įskiepiu iškilusias problemas ir kaip nuosekliai mokytis mokytis lietuvių kalbos šiose svetainėse. Vaizdo medžiagą parengė V. Navickienė, Nacionalinės švietimo agentūros Kvalifikacijos tobulinimo skyriaus metodininkė.
Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovų asociacijos vaizdo konferencija. Konferencijos metu aptarti aktualiausi ikimokyklinio ir priešmokyklinio, grįžtant dirbti įprastu būdu, ugdymo organizavimo klausimai.
Karjeros konsultantė Daiva Šilienė atsako aktualiausius klausimus, kurie kyla abiturientams, besirenkantiems studijas, profesiją, ateities veiklas.
Platformą „Patyčių dėžutė“ inicijavo programos „Kurk Lietuvai“ dalyviai kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Informacija apie platformą teikiama Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos interneto tinklalapyje adresu www.smm.lt/patyciu-dezute.
LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos inicijuotoje vaizdo konferencijoje su savivaldybių, Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos atstovais aptarta, kaip rengiamasi užbaigti šiuos mokslo metus ir kaip ruošiamasi rugsėjui.
Įvadinis ES Programavimo savaitės (Code Week) seminaras.
Integruotoje lietuvių kalbos ir dailės pamokoje supažindinama su trumpo pasakojimo struktūra, mokoma išlankstyti iš popieriaus mažą knygelę ir ją iliustruoti.
Rodoma 1 - 2032 įrašų
Įrašų puslapyje: