Tinklalapio logotipas
Nacionalinė švietimo agentūra liepos 30 dieną skelbia lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio kalbos (prancūzų), užsienio kalbos (vokiečių) valstybinių brandos egzaminų rezultatus.
event_available
event_busy

arrow_back Grįžti

Skaitmeninės platformos, kurias Jūs ir Jūsų šeima naudoja kiekvieną dieną – nuo internetinių žaidimų iki švietimo programų ir medicinos portalų – gali rinkti ir parduoti jūsų vaikų duomenis, sako antropologė Veronica Barassi. Dalydamasi tyrinėjimų rezultatais, Barassi ragina tėvus darkart pažvelgti į skaitmenines sąlygas ir, užuot jas aklai priėmus, reikalauti vaikų duomenų apsaugos priemonių.
Eilinis dvidešimtmetis žino nuo 27 000 iki 52 000 skirtingų žodžių. Ištarti garsiai, dauguma šių žodžių skamba mažiau nei sekundę. Kiekvieno žodžio atveju smegenys greitai priima sprendimą: kuris iš tų tūkstančių variantų atitinka signalą? Apie 98% smegenys pasirenka teisingą žodį. Kaip tas įmanoma?
Ar sutiktumėte, kad mokytojo profesijoje kūrybos yra tiek pat, kiek mene? O su tuo, kad mokytojas – tikras lyderis, einantis kartu su savo mokiniais? Šiandien daug kalbama apie tai, kad mokytojas turi būti ir savo auklėtinių draugas, kartu spėti bėgti su įvairiausiomis naujovėmis, tačiau turėti mokinių pagarbą bei autoritetą. Ar tai – įmanoma?
Kaip žadėta Kalbos klubo klausytojams, Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje tęsiama COVID-19 naratyvo analizė. Šį kartą naratyvas aptariamas ir iš psichologinės pusės. Primename, kad kiekvienas reiškinys šiuolaikinėje sociokultūrinėje aplinkoje turi savo naratyvą (naratyvus).
Metodinių-informacinių filmų „Autizmas – ne nuosprendis“ ir „Kitoks vaikas“ idėja – identifikuoti sunkumus, su kuriais susiduria mokytojai kasdieninėje veikloje, ugdydami autizmo spektro sutrikimų turinčius vaikus, atskleisti kompleksines negalias turinčių vaikų ugdymo ypatumus.
Nacionalinė švietimo agentūra, įgyvendindama projektą „Bendrojo ugdymo mokytojų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų tobulinimas“ (Nr. 09.4.2-ESFA-V-715-02-0001) bei siekdama suteikti metodinę-informacinę pagalbą pedagogams ir specialistams, dirbantiems su klasės įvairove, parengė du filmus, kurių paskirtis, metodinė ir informacinė pagalba mokytojams, dirbantiems su klasės įvairove, ugdymo turinio pritaikymo galimybės bei ugdymo programos individualizavimas dirbant su įvairių ugdymo(si)...
Šiame vaizdo įraše „Google for Education“ sertifikuotas pedagogas Jamie Keet demonstruoja, kaip organizuoti darbą klasėje naudojantis „Microsoft Teams“.
Pasinerkite į koronavirusų mokslą ir sužinokite, kaip jie sukelia tokias ligas kaip SARS, MERS ir COVID-19.
Šiame vaizdo įraše „Google for Education“, „National Geographic“ sertifikuotas pedagogas Sam Kary argumentuoja, kodėl turime pasirinkti strateginį požiūrį į technologijų integraciją, kad galėtume įveikti nepaprastus iššūkius, susijusius su dabartiniais švietimo sistemos iššūkiais.
E. skautų TV parengė filmuką apie pačias paklausiausias 2020 metų IT specialybes.
„Amgen Teach“ projektas pristato internetinio seminaro „Tyrimais grįstas ugdymas namuose“ (angl. „IBSE at home“) vaizdo įrašą ir medžiagą su interaktyviomis sesijomis ir praktinėmis veiklomis.
Kalba yra be galo kintama. Kiekvienas iš mūsų gali sugalvoti begalinį sakinį gimtąja kalba, ir mes tą galime padaryti nuo ankstyvo amžiaus - beveik iškart, kai tik pradedame bendrauti sakiniais. Kaip tas yra įmanoma?
Šiame vaizdo įraše „Google for Education“, „National Geographic“ sertifikuotas pedagogas Sam Kary pristato pagrindinius techninius įrankius, kurie bus naudingi organizuojant interaktyvius nuotolinio mokymo internetinius seminarus.
Kaip žadėta Kalbos klubo klausytojams, naujuose pokalbiuose tęsiama Covido19 naratyvo analizė. Kokius naratyvą(us), susiformavusius karantino metu, mato sociologas dr. Liutauras Labanauskas?
Šių metų akcijos „Vasara su knyga“ šūkis – „Skaitymas mus jungia!“, kuriuo vadovaudamiesi vaizdo įrašu mes sujungiame rašytoją su skaitytoju – kviečiame juos rekomenduoti Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento specialistų atrinktas ir pačių autorių pamėgtas knygas iššūkiui!
Kai Nicolas Bourbaki 1950-aisiais pateikė prašymą Amerikos matematikų draugijai, jis jau buvo vienas įtakingiausių savo meto matematikų. Jis publikavo straipsnius tarptautiniuose žurnaluose, jo vadovėlius reikėjo perskaityti.
Visi klausia, kuo būsi, o tu dar nežinai? Pateikiame tau 3 patarimus, nuo ko pradėti, renkantis svajonių profesiją.
Šių metų akcijos „Vasara su knyga“ šūkis – „Skaitymas mus jungia!“, kuriuo vadovaudamiesi vaizdo įrašu mes sujungiame rašytoją su skaitytoju – kviečiame juos rekomenduoti Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento specialistų atrinktas ir pačių autorių pamėgtas knygas iššūkiui!
„European Schoolnet“, STEM aljansas ir „Microsoft“ organizavo virtualų renginį „Hacking Future Skills: Computer Science Education“, kurio tikslas buvo ištirti dabartinę kompiuterinio švietimo situaciją Europoje ir įvairius metodus, reformas bei iniciatyvas, kuriomis siekiama suteikti ateities kartai reikiamų įgūdžių.
Šiame vaizdo įraše „Google for Education“, „National Geographic“ sertifikuotas pedagogas Sam Kary pristato pagrindinius dalykus, kuriuos reikia žinoti, norint pasirengti mišriajam ugdymui.
Rodoma 1 - 20139 įrašų
Įrašų puslapyje: