Tinklalapio logotipas
Vilniaus universiteto Filologijos fakultetas maloniai kviečia visus aukštesniųjų klasių mokinius ir jų mokytojus dalyvauti nuotolinėse pamokose LITUANISTIKOS ATRADIMAI.
Nacionalinė švietimo agentūra rekomenduoja naudoti skaitmeninių mokymo priemonių sąrašą, skirtą nuotoliniam mokymui organizuoti. Sąraše skaitmeninės mokymo priemonės suskirstytos pagal ugdymo sritis, dalykus, klases ir mokymo priemonių tipą. Informacija apie skaitmenines mokymo priemones pateikiama įvairiais formatais.
event_available
event_busy

arrow_back Grįžti

Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) nuolat pildo ir švietimo bendruomenei teikia informaciją apie skaitmenines mokymo priemones nuotoliniam mokymui skaitmeninių mokymo priemonių sąraše.
Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Socialinių mokslų fakultetas skelbia 10-12 klasių moksleivių mokslinių-kūrybinių projektų konkursą „SOCIALINIAI TINKLAI SOCIALINIAMS POKYČIAMS“.
Seimo Ateities komitetas balandžio 21 d., trečiadienį, 17 val. kviečia į dar vieną „Lietuvos intelektualinio savarankiškumo“ virtualų forumą „Lietuvos Respublikos švietimo sistema po 2030“. Jau 8-tojoje neformalioje intelektualinio savarankiškumo diskusijoje aptariant Lietuvos švietimo po 2030 m. viziją, bus vertinami technologiniai, demografiniai, socialiniai, aplinkos, ekonominiai ir politiniai pokyčiai, kurie verčia iš naujo brėžti Lietuvos švietimo kontūrus.
Balandžio viduryje vykusiame matematikos žinių patikrinime dalyvavo daugiau kaip 80 proc. visų matematikos brandos egzaminą pasirinkusių šių metų abiturientų: 14 tūkst. abiturientų iš 16,7 tūkst., užsiregistravusių laikyti valstybinį matematikos egzaminą. Patikrinimo rezultatai parodė, kad pasirengti egzaminui reikėtų stipriau, išnaudojant ir papildomų konsultacijų galimybes.
MOKSLAS BE PAMOKSLŲ – Vilniaus universiteto tinklalaidė, kuria siekiama ne moralizuoti ar pamokslauti, bet sužadinti smalsumą mokslo temoms. Išsamūs pokalbiai su Vilniaus universiteto mokslininkais padės klausytojams plėsti akiratį, skatins mąstyti savo galva ir gal net privers pakeisti nuomonę ar suabejoti nusistovėjusiomis „tiesomis“.
Pamokoje susipažinsite su Afrikos žemyno ypatumais: gyventojais, gyvūnais ir kraštovaizdžiu.
STEAM laikomas vienu iš šiuolaikiškiausių ugdymo būdų, integruojantis gamtos mokslus, technologijų ir inžinerijos, menų ir matematikos disciplinas, siejant jas su realiu pasauliu, pokyčiais ir progresu, darnaus vystymosi tikslais, realaus pasaulio problemų sprendimu, formuojantis mokinių kritinį mąstymą ir problemų sprendimo gebėjimus.
2021 m. balandžio 29 d. 18.30 val. Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir verslo fakultetas organizuoja susitikimą 11-12 kl. moksleiviams ir jų tėvams apie studijų pasirinkimą ir karjeros galimybes.
Dėl koronaviruso pandemijos paskelbtas karantinas su pertraukomis tęsiasi jau daugiau kai metus. Kartu su juo – ir nuotolinis mokymasis. Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė yra sakiusi, kad ir šiuos mokslo metus, tikėtina, baigsime prie kompiuterio ekranų.
Nors šalyje dalis mokinių pamažu grįžta į mokyklas, tačiau nuotolinis mokymas vis dar išlieka aktualus. Prie naujos pamokų realybės turi prisitaikyti ne tik moksleiviai, bet ir pedagogai. Specialistai teigia, jog procesą galima palengvinti pasitelkus kūrybiškumą.
Skaitykite balandžio mėnesio naujienlaiškį ir sužinosite aktualias švietimo naujienas, informaciją apie projektus, seminarus. Europos mokyklų tinklas (angl. European Schoolnet) stengiasi padėti mokytojams ir siūlo skaitmeninius švietimo išteklius, kurie gali paįvairinti ugdymo turinį, palengvinti pamokų organizavimą. Siūlomi įdomūs internetiniai seminarai, nuotoliniai mokymai, mokomoji medžiaga, tyrimai, projektų patirtys ir daug įvairių naudingų priemonių.
Kartu su ISM vadybos ir ekonomikos universitetu kviečiame mokytojus, būsimus ir esamus švietimo įstaigų vadovus, norinčius stiprinti savo lyderystės kompetencijas, tobulinti kvalifikaciją švietimo vadybos srityje ir siekti magistro diplomo, dalyvauti Švietimo Lyderystės informaciniame renginyje.
Šiame epizode kalbasi dvi programos alumnės – dailės ir pradinių klasių mokytoja Elzė Vareikytė bei „Forvardo“ mokyklos bendrakūrėja, mentorė ir „Reflectus“ autorė Julija Glinskė. Ar XXI a. reikalingas mokytojas? Jei taip, tai koks? Jei ne, tai kodėl? Ar mokytoją gali pakeisti įrašyta mokymo medžiaga? Kokią įtaką nuotolinis mokymas turi XXI a. mokytojo „gimimui“?
Ramiajame vandenyne susiformavo milžiniška plastiko atliekų sala. Eko-aktyvistai joje įkūrė „šiukšlių valstybę”. Plastiko problema atsiskleidžia kaip geomokslų, biochemijos, teisės, ekologijos, istorijos klausimas. Viso pasaulio ekologiniai aktyvistai suskubo teikti pasiūlymą: masyvus plastiko atliekų kalnas viduryje Ramiojo vandenyno turėtų būti oficialiai priimtas į Jungtinių Tautų šalių būrį.
Šalys taiko skirtingus metodus, kada, kur ir kaip vėl atverti dėl COVID-19 pandemijos uždarytas mokyklas. Kai kuriose šalyse pabrėžiama mokymosi lauke nauda. Įrodyta, kad mokymasis lauke padeda sumažinti stresą, didinti psichinę gerovę ir stiprinti tam tikrus gebėjimus. Khano mokymosi lauko aplinkoje tyrimas, kuris buvo vykdomas Bangladeše, parodė, kad mokantis tokiomis sąlygomis pagerėjo vaikų matematikos ir gamtos mokslų rezultatai.
Rytoj, balandžio 20 d., pradedamas elektroninis nuotolinis dešimtokų pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas (PUPP), kurį organizuoja Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA). Šiais mokslo metais pasiekimų patikrinime dalyvaus 25689 mokiniai.
Kauno technologijos universitetas (KTU) kviečia ypač 9-12 klasių moksleivius (konkurse gali dalyvauti bet kurio amžiaus moksleivis, kuris nusprendė išbandyti jėgas, mokydamasis nuotoliniuose kursuose) dalyvauti konkurse „Al Hero“. Konkurso pradžia laikoma 2021 m. balandžio 12 d., konkurso pabaiga – 2021 m. birželio 7 d.
Septintojo Lietuvos laisvės kovos įamžintojų sąjūdžio ir Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Valstybingumo centro paskaitų-pokalbių ciklo „Partizaninis karas XXI a. žmogaus akimis“ susitikimo metu istorikė dr. Aistė Petrauskienė kartu su komiku Pauliumi Ambrazevičiumi žvelgia į partizaninį karą ir jo dalyvius linksmai.
MOKSLAS BE PAMOKSLŲ – Vilniaus universiteto tinklalaidė, kuria siekiama ne moralizuoti ar pamokslauti, bet sužadinti smalsumą mokslo temoms. Išsamūs pokalbiai su Vilniaus universiteto mokslininkais padės klausytojams plėsti akiratį, skatins mąstyti savo galva ir gal net privers pakeisti nuomonę ar suabejoti nusistovėjusiomis „tiesomis“.
2021 m. gegužės 6 d. 13 val. nuotoliniu būdu vyks dar dviejų iš suplanuotų keturių projekto „Lyderių laikas 3“ išverstų ir išleistų knygų pristatymas.
Rodoma 1 - 205380 įrašų
Įrašų puslapyje: