Tinklalapio logotipas
Mokytojai gali padėti mokiniams tapti atsakingais ir sumaniais vartotojais. „Consumer Classroom“ svetainės tikslas – pagelbėti mokytojams rengti ugdymo turinį įvairiomis su vartojimu susijusiomis temomis.
Dėl techninių trukdžių šiomis dienomis negalėsite atsisiųsti „Office 365” licencijų. Kai tik bus sutvarkyti nesklandumai, iš karto informuosime. Sekite informaciją portale ir mūsų „Facebook“ paskyroje.
event_available
event_busy

arrow_back Grįžti

Rytoj, pažymėdami pasaulinę Žemės dieną, aplinkosaugininkai ves Žaliąsias pamokas daugelyje šalies mokyklų. Šių pamokų metu daugiausia dėmesio bus skiriama biologinės įvairovės išsaugojimui.
Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija (LAKMA) kviečia pradinio ir pagrindinio ugdymo pakopų anglų kalbos mokytojus į profesinio tobulėjimo kursą „Formuojamasis vertinimas ugdymo procese“ (22 akad. val.).
Ruošiantis balandžio 24–26 d. vyksiančiam užsienio kalbos (anglų, prancūzų, rusų, vokiečių) valstybinio brandos egzamino (VBE) kalbėjimo dalies vykdymui ir vertinimui, kviečiame į balandžio 2 d. 15 val. vyksiančią „Mokytojo TV“ transliaciją. Ji skirta aptarti egzamino kalbėjimo dalies vykdymą ir vertinimą.
„Informuojame, mokome ir įkvėpiame žmones, kad atsirastų judėjimas“, – skelbia kompanijos „Potential Picture“ šūkis, kurios įkūrėjo ir direktoriaus Atlee Jameso vieną naujausių darbų – dokumentinę juostą „Pergalės kaina“ („The Cost of Winning“) – pamatys „Olimpinio švietimo forumo“ dalyviai.
Kovo 18 d. – balandžio 1 d. vyks brandos darbų pristatymai savivaldybių paskirtuose vertinimo centruose. Brandos darbus rengiasi pristatyti 153 mokiniai iš 37 savivaldybių.
Š. m. kovo 28 d. (ketvirtadienį) 14.00–14.45 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Informatika keliauja į Lietuvos pradines klases“, kuri yra vienas iš „Skaitmeninės savaitės 2019“ (All Digital Week 2019) renginių Lietuvoje. Transliacijoje kviečiami dalyvauti pradinių klasių mokytojai, mokyklų vadovai, mokyklų direktorių pavaduotojai ugdymui, savivaldybių atstovai.
Kokybiškas švietimas Lietuvoje. Apie tai nuolat kalbama, ruošiamos naujos programos, tačiau šalies švietimo sistemai vis tiek kliūna daug kritikos strėlių. Ar už Lietuvos ateitį kursiančių jaunuolių išsilavinimą atsakinga tik valstybė? O gal tai mūsų visų pareiga ir prie švietimo kokybės gerinimo gali prisidėti ir verslas? Apie tai savo požiūrį išsako portalo DELFI kalbinti vienų sėkmingiausių Lietuvos įmonių atstovai.
Kiekvienoje šeimoje turime žmogų, kurį atitinka tinginio apibūdinimas. Tinginystė iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip absoliučiai nereikalinga žmogaus savybė, stabdanti jo tobulėjimą. Tačiau tinginystė gali būti raktas į ilgalaikę vaiko sėkmę.
Konkurso tikslas – ugdyti pilietinę savivoką per savo gimtinės, tėviškės etnokultūros paveldo suvokimą, lavinti tiriamuosius ir komandinio darbo gebėjimus.
Joniškio „Aušros“ gimnazijos mokiniai ir mokytojai tęsia prieš metus pradėtą ciklą pamokų, skirtų Lietuvos šimtmečiui. Pernai aplankytas Vilnius ir pravesta socialinių mokslų integruota edukacinė pamoka „Valstybės pažinimas – Vilniaus miesto zonos nuo senamiesčio iki čigonų taboro“, Joniškio mieste – geografijos – istorijos integruota orientacinė pamoka „Žinomas – nežinomas Joniškis“.
Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos (LGMA) iniciatyva kovo mėn. įvyko jau tradicine tapusi geografijos olimpiada „Mano gaublys“. Šiais metais joje buvo pakviesti dalyvauti ir pradinių klasių mokiniai. Iš viso olimpiadoje dalyvavo 22 000 mokinių.
Kovo 5–9 d. grupė mokytojų vyko į Šveicariją, kur dalyvavo branduolinių mokslinių tyrimų organizacijos (CERN) Baltijos šalių mokytojų programoje. Mokymuose dalyvavo mokytojai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių miestų, Elektrėnų, Kauno rajono, Briuselio II Europos mokyklos lietuvių sekcijos.
LILIJOS BRUČKIENĖS iki mokytojų streiko nepažinojau. Tiesą pasakius, nežinojau, kad tokia išvis yra. Jau trejus ar ketverius metus aktyviai seku, kas rašoma apie lituanistiką mokykloje: ir feisbuke, ir oficialioje spaudoje, ką kalba per retas šiai temai skirtas laidas. Lilijos ten nesigirdėjo, ar bent nepastebėjau. Nors savęs objektyviai vertinti neįmanoma, bet, man rodos, nesu isterikė. O dėl Lilijos, su kuria akis į akį susidūriau tik ministerijoj per streiką, galiu garantuoti: tikrai nėra....
Valdžia žada ieškoti papildomo finansavimo dėl „Brexit'o“ į Lietuvą grįžtančių emigrantų vaikams mokyti.
Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas ir Lietuvos mokyklų vadovų asociacija kovo 28 d. organizuoja tarptautinę gerosios praktikos sklaidos konferenciją „Nuolatinis mokyklų tobulinimas: Lietuvos ir užsienio šalių patirtys“.
Minint H. K. Anderseno gimtadienį ir Tarptautinę vaikų knygos dieną kovo 30 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje bus iškilmingai apdovanoti geriausių 2018-ųjų vaikų ir paauglių knygų kūrėjai. Artėjant šiai dienai pirmą kartą apdovanojimų istorijoje skelbiami trumpieji sąrašai, kurie gali tapti kelrode žvaigžde, ieškantiems gerų ir specialistų pripažintų knygų vaikams ir paaugliams.
Kovo 13 d. Nacionalinio egzaminų centro (toliau – NEC) ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų asociacijų atstovai susitiko aptarti lietuvių kalbos ir literatūros pasiekimų vertinimo aktualijų. Susitikime dalyvavo Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų sąjungos, Lituanistų sambūrio nariai, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovai.
Bendrojo ugdymo programas vykdančių mokyklų veiklos kokybės rizikos išoriniai vertinimai vyksta keliose mokyklose.
Iki šiol valdžia neturi tikslių duomenų, kiek vaikų nelanko mokyklos. Iš daugiau kaip 1000 ugdymo įstaigų duomenis teikia tik 36. Mokyklas galėtų įpareigoti savivaldybės, tačiau Švietimo ministerija abejoja, ar nebūtų slepiama informacija, nes mokyklos nenori prarasti pinigų – mažiau moksleivių, mažesnis ir finansavimas.
Ženklas yra suvokiamas kaip objektas, kuris nurodo atitinkamą jo reikšmei objektą arba reiškinį. Ženklai gali būti: komunikaciniai, iškabos, logotipai, pranašystės ženklai, zodiako, religiniai ženklai, pašto ženklai, matematiniai, rašybos, kompiuteriniai, biologiniai, medicininiai, informaciniai, eismo, komerciniai, istoriniai, miesto ar šalies ženklai ir t.t.
Rodoma 1 - 204165 įrašų
Įrašų puslapyje: