arrow_back Grįžti

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (lapkritis)

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (lapkritis)

Prisijunkite prie internetinio seminaro apie STEM mokymą bioekonomikos srityje!

„Scientix“ internetinis seminaras vyks lapkričio 22 d., 17 valandą. Šios sesijos metu „BLOOM School Box“ mokomosios medžiagos autoriai dalinsis patarimais ir metodais, kaip integruoti bioekonomiką savo klasėje! Bus dalijamasi įdomiomis naujienomis apie artėjančias „BLOOM“ varžybas.

Europos mokyklų tinklo akademija pristato naują kursų katalogą

Kadangi daugelis Europos mokyklų tinklo akademijos kursų baigsis, džiaugiamės galėdami pristatyti 2020 m. pradžios programą. Domina eksperimentai ir mokslo etika, kultūros paveldas, lyderystė, aplinka, kosmosas ar STEM ugdymas? Susipažinkite su mūsų 2020 m. kursų apžvalga!

eTwinning Europos prizų paraiškų teikimas

Tai buvo tikrai sėkmingi metai: iš viso 1288 projektai gavo „eTwinning“ kokybės ženklą už jų puikų darbą. Mokyklos iš visos Europos buvo apdovanotos už savo kūrybiškumą ir atsidavimą. Dabar jos galės dalyvauti „eTwinning“ prizų atrankoje! „eTwinning“ nariai gali dalyvauti konkurse apsilankę „eTwinning Live“ ir spustelėję paraiškos nuorodą, esančią jų projekto puslapyje.

Lytinis švietimas vis dar kaip „dramblys kambaryje“

Lytinis švietimas yra ir visada buvo jautri tema. Skiriasi nuomonės, ko reikėtų mokyti, nuo kokio amžiaus, kaip ir kas. Kalbėti tik apie dauginimąsi ir pavojus, apie santykius ir žmogaus teises? Ar atsakomybė tenka tik mokykloms, ar tėvams ir sveikatos priežiūros specialistams? Apibendrinkime Europos švietimo specialistų požiūrį ir patirtį. Prisijunkite prie šios „School Education Gateway“ apklausos apie lytinį ugdymą iki lapkričio 20 dienos.

Pasidalinkite savo patirtimi tinklaraštyje „Mokymas su Europeana“

Ar išbandėte mokymosi scenarijų iš tinklaraščio? Galite papasakoti savo įgyvendinimo istoriją! Jei nežinote, nuo ko pradėti, nepanikuokite. Kai kurias rekomendacijas, kaip rašyti įgyvendinimo istorijas, galite rasti tinklaraštyje.

Mokymosi aplinka, tenkinanti šiandienos poreikius

Mokymosi aplinka – tai erdvės, kuriose vyksta ugdymas. Tikslingai paruoštos jos gali tapti gera mokymo priemone. Pasaulis keičiasi, keičiasi mokymosi aplinka ir vaikų poreikiai. Ekspertai tyrinėja naujas virtualias ir socialines erdves, kurios skatina vaikus mokytis. Pakeiskite savo mokymosi aplinką, mokykla gali būti puiki pokyčių priemonė!

Ar norite sužinoti daugiau apie tyrinėjimais grįstą mokymą?

„Amgen Teach“ ambasadoriai pasidalino savo patirtimi, kaip sėkmingai taiko moksliniais tyrimais grįstus mokymus savo šalyse. Jei esate mokytojas, ieškantis praktinių pavyzdžių, turite pasižiūrėti šiuos vaizdo įrašus!