arrow_back Grįžti

Balandis, Nr. 4 (315)

Balandis, Nr. 4 (315)

Ketvirtajame „Švietimo naujienų“ numeryje be tradicinių temų šį kartą skelbiame interviu su Metų mokytoja – Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja eksperte Laima Skabickiene. (Daugiau nuotraukų iš mokytojų pagerbimo šventės rasite čia („Švietimo naujienos“ – Nuotraukų albumai)).

Leidinyje po kelerių metų pertraukos vėl publikuojama diskusija tema „Kas lemia mokytojo prestižą?“ Savo nuomonę šia tema prašome išsakyti ne tik laiškuose redakcijai, bet ir socialiniame tinkle „Facebook“. Jūsų laukiame čia.

Ketvirtajame numeryje rasite Švietimo ir mokslo ministerijos Teisės skyriaus vyriausiosios specialistės Jurgitos Šerpatauskienės komentarą.

Čia taip pat galite susipažinti su pirmuoju Lietuvoje Sektoriniu praktinio profesinio mokymo centru, atidarytu Kauno statybininkų rengimo centre.

Kartu su numeriu išleidžiame priedą „Mūsų vaikai“. Jame daug dėmesio skiriame mokymosi kalbėti, kalbos ugdymo ir problemų sprendimo reikalams.

Šiame numeryje skelbiame labai daug Jūsų laiškų. Juos vienija mokytojo požiūris į knygą, kultūrą, kūrybą. Mes didžiuojamės, kad taip yra. Ir didžiuojamės, kad šį pavasarį atsirado ne viena mokykla ir ne vienas mokytojas, savo laišką pradėjęs žodžiais: „Rašau „Švietimo naujienoms“ pirmą kartą, nes...“

 

            Leidinys                    Švietimo panorama                    Priedas