arrow_back Grįžti

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (balandis)

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (balandis)
10 metų jubiliejų švenčianti programa „eTwinning“ gegužės 7 dieną rengia „eTwinning“ dieną. „eTwinning“ – tai Europos mokyklų bendruomenė, kurią sudaro daugiau nei 300000 mokytojų. Šios dienos proga renkite projektus ir vaizdo siužetus, o geriausieji darbai bei interviu su programos „eTwinning“ steigėjais – Europos Komisijos atstovais – bus paskelbti gegužės 7 dieną. Daugiau informacijos čia.
 
Saugios e.erdvės ženklelis sveikina 2000-ąjį naudotoją kartu su 512 mokyklų, gavusių bronzinį ženklelį. Projektas siekia padėti mokykloms tapti saugia, naudinga aplinka darbuotojams ir mokiniams. Prisijunkite prie Saugios e. erdvės ženklelio komandos. Daugiau informacijos: www.esafetylabel.eu.
 
Gegužės 7 dieną mokytojai turi galimybę sužinoti apie programavimo ir robotikos naudą mokant gamtos mokslų. Internetinį seminarą organizuoja projektai „Scientix“, „eSkills for Jobs“ ir „Teaching Computing course by the European Schoolnet Academy“. Daugiau apie programą čia.
Pirmasis BIK biuletenis daugiausia dėmesio skiria seksualiniams santykiams internete, taip pat pristatomas naujas interaktyvus pagalbos linijų žemėlapis, ištekliai, padėsiantys priimti sprendimus, kaip elgtis teisinga , bei informacija apie Jaunimo manifestą. BIK biuletenį užsisakyti galite čia.
 
Padėkite sužinoti daugiau apie lyčių įvairovę gamtos mokslų srityje – dalyvaukite apklausoje
Nors pastangų didinti moterų susidomėjimą karjera gamtos mokslų srityje vis daugėja, dar yra daugybė neatsakytų klausimų apie tikrąją lyčių įvairovės gamtos mokslų srityje situaciją. Kad būtų galima atsakyti į šiuos klausimus, reikia jūsų pagalbos – kviečiame dalyvauti apklausoje.
 
Šiuo metu programos Erasmus+ įrankiai pasiekiami 23 kalbomis taip pat ir visa Mokyklų švietimo vartų svetainė. Šioje svetainėje rasite tris priemones, padėsiančias rengti paraiškas Erasmus+ programai. Daugiau informacijos čia.