arrow_back Grįžti

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (balandis)

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (balandis)

Karantino metu pasidalinkite nuotolinio mokymo patirtimi

Mokytojai, pasaulis išgyvena precedento neturinčią krizę, bet jūs ne vieni! Europos mokyklų tinklas (angl. European Schoolnet) stengiasi  padėti mokytojams ir siūlo skaitmeninius švietimo išteklius, kurių gali prireikti šiomis dienomis. Internetiniai seminarai, nuotoliniai mokymai, mokomoji medžiaga iš ankstesnių ir dabartinių projektų . Visas šias priemones rasite naujausiame straipsnyje! Būk namuose, būk pozityvus, būk saugus!

Naujas nuotolinis kursas apie klimato pokyčius

Žemės klimatas kinta, todėl planetai ir joje gyvenantiems organizmams kyla daug iššūkių. Naujasis „Teacher Academy“ kursas, skirtas aptarti pasaulinę klimato kaitą klasėje, integruoja turinį ir praktiką, kad kurtų naują mokymosi patirtį kartu su savo mokiniais. Pirmasis kurso  modulis prasideda balandžio 27 d.!

Ar norite sužinoti daugiau apie aktyvų mokymąsi ir mokymosi erdves?

„Novigado“ yra naujas projektas, kurio tikslas – paremti mokyklas ir skatinti aktyvų mokymąsi. Bet kas yra aktyvus mokymasis? Kokia jo nauda ir iššūkiai? Kaip tai susiję su mokymosi aplinka ir IKT naudojimu? Atsakymus į visus šiuos klausimus rasite pirmame nuotoliniame seminare balandžio 27 d., 17.00 val.

Naujas nuotolinis Žemės ir kosmoso mokslo kursas

Hjustone,  siunčiame pranešimą: internetiniai mokymai prasideda! Šis nuotolinis keturių modulių kursas pateiks realius duomenis iš NASA  „InSight“ misijos ir STEM priemones mokytojams kartu su mokiniais tyrinėti Marso misijas ir jų įtaką mūsų gyvenimui Žemėje. Kursai prasideda gegužės 4 d.! Žiūrėkite pristatomąjį vaizdo įrašą ir registruokitės!

Naujas nuotolinio mokymo tinklaraštis

Mokyklos uždaromos visoje Europoje, todėl mokytojai gali jaustis atskirti nuo savo mokinių ir kolegų. „European Schoolnet“ akademija vis dar veikia ir yra pasirengusi padėti mokykloms. Dabar akademija turi ne tik įprastinius mokymo kursus, bet  ir tinklaraštį, kuriame pateikiami nuotolinio mokymo(si) patarimai.

Pagrindinių kompetencijų ugdymas: nuotolinio mokymo(si) ištekliai

Daugelis mokyklinio ugdymo sistemų dabar persikelia į skaitmeninę erdvę. „School Education Gateway“ surinko daugybę įvairių šaltinių, kurie padėjo ir įkvėpė mokytojus. Naudokitės praktiniais patarimais, kaip kurti patrauklią virtualaus mokymo patirtį!

Konsultacijos STEM mokytojams

„Scientix“ siūlo savo virtualų susitikimų kambarį ir „Scientix Moodle“ aplinką, kad palengvintų STEM atradimų kampanijos veiklą, kuri vyks nuotoliniu būdu. Šios dvi aplinkos yra atviros visiems, norintiems organizuoti nuotolinę veiklą, seminarą ar renginį. STEM atradimų kampanijos tinklaraštis dabar yra atviras visiems, norintiems pasidalyti savo nuotolinio mokymo įgyvendinimo patirtimi.

Pasidalinkite naujų technologijų mokymo galimybėmis!

Europos skaitmeninės akademijos projekte apžvelgiamos skaitmeninių įgūdžių mokymo iniciatyvos  apie dirbtinį intelektą, blokų grandinės (angl.blockchain) technologiją, robotiką, kibernetinį saugumą ir daiktų internetą. Galite užpildyti apklausą ir padėti jiems suformuoti išsamų skaitmeninių įgūdžių mokymo katalogą! Jei nenorite praleisti naujienų, užsisakykite naujienlaiškį!

STEM ir IKT konkursai įvyks!

Geros žinios visiems IKT ir STEM mokytojams! „Covid-19“ nenutraukia „Scientix“ surengtos kampanijos „STEM Discovery“. Konkursai keičiasi ir prisitaiko prie esamos situacijos. Varžybos vis dar vyksta! Patikrinkite svetainę ir sužinosite visus pakeitimus bei naujienas, nepamirškite pateikti savo paraiškų iki balandžio 30 d.

Už pasiekimus apdovanotos mokyklos

„ETwinning“ projekto suteikti „eTwinning“ mokyklos ženklai 2139 mokykloms. Šios mokyklos sėkmingai įgyvendina inovacijas, kurdamos skaitmeninę praktiką, kūrybingą požiūrį ugdyme.

Karantino metu būkite saugūs internete

Kadangi mokyklos uždaromos ir žmonės būna namuose, internetinėmis paslaugomis naudojamės dažnai kaip niekad. Todėl turbūt tinkamas laikas priminti sau, savo mokyklos bendruomenei ir mokiniams, kaip saugiai elgtis internete, perskaičius naujausią „Geresnio interneto vaikams“ informacinį biuletenį. Likite namuose ir būkite saugūs (prisijungę)!

Mokytojo karjera naujame amžiuje

Mokytojo ir mokyklos karjera visada reikalauja nuolatinio profesinio tobulėjimo. Mokytojo profesijos praktika nuolat kinta. Pasisemkite įkvėpimo iš naujausių „School Education Gateway“ istorijų.

Codogno, nedidelis Italijos miestelis, kuriame mokytojai kuria gerą nuotaiką

Šiuo nelengvu laikotarpiu „eTwinning“ norėtų pristatyti puikų Codogno miestelio reagavimo į kritinę situaciją būdą. Savo mokyklos bendruomenės pastangų dėka mokytojai tęsė darbus ir gerino aplinkinių savijautą. Perskaitykite šią įkvepiančią tikrą istoriją!

Ar žinote, kas yra skaitmeninis formuojamasis vertinimas?

Projektas „Įvertinti @ mokymąsi“ (angl. Assess@Learning) šiuo metu diegia skaitmeninį formuojamąjį vertinimą Europos mokyklose. Daugiausia dėmesio skiriama mokymo praktikoms, tokioms kaip individualizuotos mokymosi platformos, socialinė žiniasklaida, klasių apklausa, skaitmeniniai žaidimai ir kita.