arrow_back Grįžti

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (birželis)

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (birželis)

„ENABLE“ ištekliai patyčių tematika yra prieinami keliomis Europos kalbomis

enable.jpg
Ar Jūs norite pasakyti „NE“ patyčioms savo mokykloje, rengiant mokinius veiksmingai susidoroti su šia problema? Jūs galite naudoti laisvai prieinamus išteklius ENABLE anti-bullying resource pack! Šie ištekliai išversti į olandų, prancūzų, kroatų ir graikų kalbas. Vertimai į kitas kalbas bus netrukus!

Projekto „ENABLE“ (European Network Against Bullying in Learning and Leisure Environments) tikslas – šviesti 11-14 amžiaus jaunuolius patyčių temomis. Daugiau informacijos rasite projekto svetainėje: http://enable.eun.org/news

 

Nauji ištekliai pedagogams

nauji istekliai.jpg

Mokslinių tyrimų ir inovacijų integravimas į mokymą ir mokymąsi pagerina mokinių kritinio mastymo bei mokymosi bendradarbiaujant gebėjimus. Šiame procese ugdytojų vaidmuo yra esminis ir projekto RRI Tools toolkit tikslas padėti jiems organizuojant mokymus ir kuriant išteklius. Projekto metu išleisti keli vartotojų vadovai: : How to integrate RRI in secondary education, How to Introduce RRI at school through project- and inquiry-based learning in STEM.

 

 

 

Paskelbta 2017 metų Saugesnio interneto dienos tema 

 

 

 

Saugesnio interneto diena (SID) yra organizuojama INSAFE tinklo kiekvienais metais vasario mėnesį siekiant paskatinti jaunus viso pasaulio žmones saugiau ir atsakingiau naudotis internetu ir mobiliaisiais telefonais. SID bus minima kitų metų vasario 7 dieną, antradienį. 2017 metų Saugesnio interneto dienos tema angl. „Be the change: Unite for a better internet“. Informaciją apie Saugesnio interneto dieną sekite svetainėje: https://www.saferinternetday.org/.

Susipažinkite su "Connected Kids" ataskaita apie vaikų elgesį internete. Ataskaita parodė, kad net 44%jaunuolių nuo 8 iki16 metų yra nuolat prisijungę prie pokalbių programų, socialinės žiniasklaidos ir pramogų svetainių. Daugiau apie mokslinių tyrimų rezultatus: Connected Kids report.

 

I-LINC open call for teachers

LINC.jpg

I-LINC kuria išteklius, skirtus profesiniam orientavimui, verslumo ugdymui ir skaitmeninių įgūdžių formavimui. Padėkite mums sukurti mokymo ir mokymosi medžiagą ir keistis idėjomis ir ištekliais su kitais patyrusiais mokytojais iš visos Europos! Jei norite prisidėti prie I-LINC susisiekę su mumis info@i-linc.eu

Jei norite susipažinti su mokinių darbais, užsukite į Wiki page. Ieškote būdų, kaip pritaikyti informacines technologijas savo klasėje? Čia rasite daug medžiagos kaip tai padaryti: First steps for the use of technology in the classroom

 

Amgen Teach ištekliai jau internete!

Amgen.jpg

Aplankykite naują Amgen Teach išteklių saugyklą, kurioje rasite net dešimties skirtingų šalių sukauptus išteklius. Ištekliai, orientuoti į tokius dalykus, kaip biotechnologija, genetika, fizika ir chemija yra nemokami ir buvo specialiai sukurti patyrusių gamtos mokslų pedagogų. Nors išteklių aprašai pateikti anglų kalba, tačiau pačius išteklius galite atsisiųsti originalo kalba. Apsilankykite dažniau šioje svetainėje, nes ji bus nuolat atnaujinama.

Visą birželio m. biuletenį skaitykite čia:​