arrow_back Grįžti

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (birželis)

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (birželis)

Baigiami socialinių medijų raštingumo mokymai internete

Artėja „Sml4change“ internetiniai kursų pabaiga. Paskutinis modulis apie socialinių medijų raštingumo strategijos vertinimą baigėsi gegužės mėnesį Dalyviai dabar teikia paskutinius vertinimus. Į šiuos vertinimus bus įtrauktos jų pačių pritaikytos socialinių medijų raštingumo strategijos, trijų dalyvių strategijų tarpusavio vertinimas. Netrukus bus gauti projekto rezultatai ir įgyta patirtis!

Naujas mini internetinis kursas apie mokyklos vadovavimą

„L2C“ sukūrė mokymus su projekto dalyvių mokyklomis. Balandžio 29 d. pradėto kurso tikslas – ugdyti mokyklų lyderystės gebėjimus ir sukurti internetinį kursą, kuris bus pristatytas 2019 m. pabaigoje.

Jau galima įsigyti naują rinkinį apie saugą internete

„ESafety Label +“ organizatoriai išleido antrąjį internetinės saugos išteklių rinkinį. Be to, įvyko saugumo renginys Graikijoje, Patroje, kuriame dalyvavo mokytojai, ekspertai ir „eSafetyLabel“ ambasadoriai. Renginyje aptarti naujausi iššūkiai, susiję su mokytojų ir mokyklų saugumu internete.

Atraskite „Europeana“ tinklaraštį paskaitę dalyvių įspūdžius

2019 m. kovo mėn. oficialiai pradėtas mokymas su „Europeana“! „Europeana“ švietimo bendruomenė išaugo ir dalijasi daugybe įkvepiančių mokymosi scenarijų ir kūrybiškų įgyvendinimo istorijų. Ar žinote apie visas galimybes, kurias siūlo tinklaraštis? Šiame vaizdo įraše mokytojai dalijasi savo patirtimi naudodami tinklaraštį ir paaiškina, kaip „Europeana“ ištekliai padėjo jiems integruoti skaitmeninį kultūros paveldą savo klasėje.

Dalyvaukite naujoje apklausoje apie tėvų įsitraukimą

Tyrimai rodo, kad yra teigiamas ryšys tarp teigiamos namų mokymosi aplinkos ir mokinių pasiekimų mokykloje. Vaikų mokymąsi, socialinį elgesį ar emocinę būseną mokykloje taip pat veikia tėvai ir globėjai, o mokyklos gali įtraukti ir juos. Bet kokie yra pagrindiniai tėvų dalyvavimo iššūkiai? Kaip įtrauktumėte tėvus? Pateikite savo nuomonę ir dalyvaukite šioje tėvų apklausoje, kuri yra pateikta 23 kalbomis iki liepos 28 d.

„eTwinning“ kuria permainas šiauriausiame Škotijos taške

Šetlandas yra Atlanto vandenyno ir Šiaurės jūros salynas, vienas iš atokiausių Jungtinės Karalystės vietovių. Šiuo metu 22 pradinių mokyklų tinklas apima Šetlando salas. Škotijos mokytoja Isabelle Boulay pasakoja, ką reiškia būti mokytoju nutolusioje vietovėje ir apie tai, kaip „eTwinning“ padeda gerinti mokyklos ugdymo kokybę.

Žaidimai mokyklose: prakeikimas ar palaima?

Žaidimas visada buvo esminė mokymosi dalis, o šiandien žaidimai tampa vis svarbesni klasėje. Mokytojų nuomonės išsiskiria dėl žaidimų naudojimo mokykloje, ypač kompiuterinių žaidimų atveju. Tačiau rimtieji žaidimai gali skatinti teigiamą socialinį elgesį, o kiti žaidimų tipai, pvz., šachmatai, turi didelį ugdymo potencialą. Mokytojai, kurie norėtų išbandyti žaidimus, bet baiminasi chaoso klasėje arba jaučiasi nepakankamai tam pasirengę, gali pasinaudoti šiuo vadovu ir mokymo medžiaga.