arrow_back Grįžti

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (gegužė)

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (gegužė)

Prisijunkite prie diskusijos apie išteklių kūrimą!

Kokie yra mokytojų, kuriančių savo priemones, įrankius, programas privalumai? Ar gali būti viena vieta, kurioje jie gali būti kuriami / pristatomi? Kokios sąlygos tam reikalingos? Tai klausimai, kurie bus aptariami forume gegužės 16 d. Diskusijai vadovaus šios srities ekspertų grupė. Įdomu? Daugiau skaitykite čia ir prisijunkite prie šios gegužės diskusijos.

Nauja seminarų serija, prasidedanti gegužės mėnesį

Pirmoji „Amgen Teach National Webinars“ serija, kurią rengia naujai paskirti ambasadoriai, prasidės gegužės 20 d. Internetiniame seminare, pavadintame „Amgen Teach lenkų kalba – tyrimais paremtas mokslo mokymas ir IKT moksliniame eksperimente“ bus diskutuojama apie XXI amžiaus kompetencijas. Prisiminkite datą ir dalyvaukite!

Pavasarį pralaužk ledus su internetiniu seminaru apie programavimą

Mokytojai kviečiami prisijungti prie naujo įvadinio kurso, kurio tikslas – supažindinti juos su ES kodų savaitės kampanija ir paaiškinti, kaip jie gali integruoti programavimą savo klasėje. Šis intensyvus kursas prasideda birželio 3 d.

Skaitmeninis kultūros paveldas jūsų klasėje

Prisijunkite prie „Europeana DSI-4“ internetinių seminarų! Šie seminarai apžvelgia skaitmeninio kultūros paveldo naudojimą švietime, pristato „Europeana“ platformą ir jos išteklius. Susidomėję mokytojai gali pavartyti Europeana dienoraštį.

Perkelkite savo mokyklų STEM ugdymo strategiją į naują lygį!

Balandžio 25 d. pradėjo veikti nauja „STEM mokyklos ženklo“ platforma. Tai puiki priemonė mokykloms įvertinti savo STEM strategiją! Jau užregistruota daugiau nei 230 mokyklų, kurios pasirengusios keistis geriausia patirtimi, naudotis ištekliais, kaip plėtoti savo STEM strategiją.

Prašymas mokytojams ir mokyklų vadovams

Mokyklų ugdymo vartai (angl. School Education Gateway) ieško mokytojų ir mokyklų vadovų, kurie gali skirti nuo 30 iki 60 minučių išbandyti svetainę ir pateikti savo nuomonę. Jei susidomėjote, prisiregistruokite nuotoliniam bandymui, pasirinkite jums patogią datą ir su jumis susisieks.

Mokslo, meno ir technologijų sintezė

Kaip popierius atrodo mikroskopiniame lygmenyje? O ką chemija turi bendro su muzika? Pasitelkiant skaitmenines technologijas ir STEAM, gamtos mokslų pamokos tampa įdomesnės, o mokiniai visapusiškiau suvokia pasaulį. Žiūrėkite interviu su Portos universiteto (Portugalija) docente Carla Morais apie mokslo ugdymo pokyčius arba perskaitykite išverstą interviu čia.

Nauji leidiniai „eTwinning“ pasaulyje

2018 m. „ETwinning“ stebėsenos ataskaita teigia, kad dalyvavimas eTwinning veikloje padeda mokytojams tobulinti jų skaitmenines, pedagogines ir bendradarbiavimo kompetencijas. Sužinokite daugiau apie šiuos rezultatus. Kitas naujas leidinys – „eTwinning Schools Mission Statement“.

Požiūrio keitimas: nuo specialiųjų ugdymosi poreikių iki įtraukių galimybių

Specialieji ugdymo poreikiai gali būti susiję su įvairiais fiziniais, socialiniais, psichologiniais ar intelektiniais iššūkiais. Tačiau galbūt neturėtume kalbėti apie specialiuosius poreikius, o apie pajėgumus. Galima įgyvendinti įtraukius klasių projektus, kuriuos siūlo Mokytojų akademijos internetinio kurso dalyviai. Įkvėpimo kuriant strategiją gali suteikti ir remiantys projektai.

Naujas „eTwinning“ etapas – profesinis mokymas

Po 14 sėkmingų pradinio ir vidurinio ugdymo metų „eTwinning“ nori plėtoti profesinio mokymo mokyklų darbą visoje Europoje. Dabar „eTwinning“ prisiregistravę mokytojai galės nurodyti, ar jų mokykla yra profesinio rengimo mokykla. Norite sužinoti daugiau apie naujausius pokyčius? Skaitykite čia.