arrow_back Grįžti

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (gegužė)

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (gegužė)

Trumpas nuotolinis kursas apie skaitmenines technologijas ir skaičiavimo mąstymą

Ar norite susipažinti su nemokama mokymo medžiaga ir šaltiniais 29 kalbomis, mokyti programavimo linksmai? Prisijunkite prie „ES programavimo savaitės“ nuotolinio kurso ir tapkite vienos didžiausių iniciatyvų Europoje dalimi. Kursai prasidėjo gegužės 11 d., tačiau vis dar galite prisijungti.

Vis dar turite laiko prisijungti prie nuotolinių mokymų apie klimato pokyčius

Kaip diskutuoti dėl prieštaringai vertinamų idėjų ir kovoti su dezinformacija? Kaip krizės apskritai formuoja mūsų planetą ir mąstymą? Dalyvaudami nuotoliniuose mokymuose galite sužinoti, kaip suprasti klimato kaitos požymius ir kaip juos naudoti  ugdyme kartu su savo mokiniais.

Domina Žemės ir kosmoso mokslo nuotoliniai mokymai?

Marso internetiniai mokymai jau prasidėjo, tačiau jūs vis dar turite laiko prisijungti! Jūsų mokiniai gali būti NASA „InSight“ misijos nuotykių dalimi. Šis kursas paskatins jūsų mokinius domėtis misijomis kosmose geriau nei bet koks kosminių karų filmas!

Kalendoriuje pažymėkite „STEM internete“ dienas!

Ar jūs jau dalyvavote „STEM Discovery“ kampanijoje? „Scientix“, „STEM Alliance“, „STEM School Label“, „STE (A) M IT“, „Impact EdTech“ ir daugelis kitų pristato jums „Nuotolines STEM dienas 2020“. Tai unikali, esamoms aplinkybėms pritaikyta iniciatyva! Iki liepos mėnesio pradžios organizatoriai ketina pasiūlyti platų internetinių STEM renginių, kurie dažniausiai atviri visiems, pasirinkimą.

Atraskite naują informacinių portalų sąrašą integruotame STEM!

Ką reiškia integruotas mokymas? Ar kada pagalvojote apie STEM ir meninio ugdymo apjungimo svarbą? IT projektas STE (A) M ir naujasis jo portalas leidžia tai atrasti. Mokytojai ir kiti švietimo atstovai yra kviečiami prisijungti ir išsiaiškinti naujus tarpdalykinius STE (A) M mokymo metodus.

Meno, švietimo ir inovacijų ryšys

Gal ne visada suvokiame, kad menas yra mūsų mokyklų bendruomenėse, nes mokytojų kūrybiškumas įkvepia mokinius kiekvieną dieną. Jei jus domina mokymas su menais, kuris lavina mokinių kritinį mąstymą, projektas „Europeana DSI4“ gali jums padėti. Perskaitykite mūsų straipsnį ir sužinosite, kaip integruoti menus savo klasėje.

Nauji ištekliai ir nuotolinio mokymosi galimybės

Nepaisant mokyklų uždarymo, Europoje ir toliau vyksta ugdymas. Šiomis aplinkybėmis Europos Komisijos iniciatyva „School Education Gateway“ yra pasirengusi paremti švietimo bendruomenę. Pasisemkite įkvėpimo iš skirtingų internetinių mokymo šaltinių.

Likite saugūs internete karantino metu

Portalas „Geresnis internetas vaikams“ leido naudotis Europos saugesnio interneto centrų išteklių kolekcija, kad padėtų tėvams, globėjams, mokytojams apsaugoti savo vaikus ar mokinius, nes jie praleidžia daugiau laiko internete.

Kokie yra jūsų mokinių ateities siekiai?

Ar pagalvojote, kuo vieną dieną gali tapti jūsų mokiniai? Debesijos inžinieriais ar galbūt bioinformatikais? „IKT mokymas su tyrimais“ skelbia medžiagą po interviu su įvairių STEM sričių specialistais.

Nuotolinio mokymo principai ir patarimai

Ar ieškote patarimų, kaip organizuoti pamokas? „Kennisnet“ patarėjas Ericas Welpas parengė internetinį seminarą apie tai, kaip nuotolinis testavimas organizuojamas Nyderlanduose karantino metu. Jis pateikė keletą nuotolinio testavimo principų, vertinimo gaires ir praktinių patarimų, kaip geriau naudoti tokius įrankius „Google Classroom“ ar „Microsoft Teams“.

Mokyklos neuždaromos, jų vieta tiesiog pasikeitė

Mokytojo vaidmuo yra ugdyti mokinius, kai jie yra šalia. Bet kas nutinka, kai šis procesas nebeįmanomas? Du Vokietijos „eTwinning“ ambasadoriai papasakojo, kaip jų mokyklinės pamokos virto nuotolinėmis pamokomis internete.

Bendros lyderystės skatinimas mokyklose

Projektas „L2C mokymosi lyderystė pokyčiams“ apklausė mokyklų atstovus apie bendros lyderystės įgyvendinimą. Norite sužinoti, kaip mokytojai ir mokyklų vadovai puoselėja naują vadovavimo kultūrą mokyklos bendruomenėje? Kviečiame žiūrėti vaizdo įrašą.