arrow_back Grįžti

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (gruodis)

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (gruodis)


Prisijunkite prie mokytojų akademijos

Prisijunkite prie Mokytojų akademijos internetinio kurso apie kultūrinę įvairovę, mokinių-migrantų integravimą į mokyklas. Nors kursas jau yra prasidėjęs, galite prisijungti ir gauti informacijos, kaip greičiau integruoti naujus mokinius į ugdymą, padėti įsilieti į mokyklos gyvenimą. Pradėkite naujus metus mokykloje atsinaujinę – kviečiame jungtis į kursą Ateities klasės scenarijai. Kursas parengtas atsižvelgiant į technologijų ugdyme vaidmens augimą,  technologijų įtaką mokymui ir mokymuisi. Kursas prasidės 2017 m. sausio 9 d. Užsiregistruokite čia. Daugiau informacijos rasite čia.

 

2 pav.jpg

Programos „eTwinning“ knyga „Augantys skaitmeniniai piliečiai“

Leidinyje „Augantys skaitmeniniai piliečiai“ pristatoma programos „eTwinning“ įtaka skaitmeninei pilietybei ir tyrinėjami trys pagrindiniai ją apibrėžiantys dalykai: priklausymas, įsipareigojimas ir apsauga. Anglų kalba leidinį rasite čia.

 

 

 

 

3 pav.jpg
Steam aljansas

STEAM aljanso oficialus projekto vaizdo siužetas ir pirmoji ataskaita apie informacines ir komunikacines technologijas STEAM ugdyme.

 

4 pav.jpg
Naujos technologijos žiemos šventėms?

Apsilankykite portale „Geresnis internetas vaikams“ (angl. BIK), kad visi šeimos nariai internete jaustųsi saugūs. Portale „Geresnis internetas vaikams“ rasite interneto paslaugų vadovą, didelę saugių vaizdo įrašų ir išteklių saugyklą ir kitą šalims aktualią informaciją apie saugumą internete. 

 

5 pav.png
Projektas MOOC: informacinių ir komunikacinių technologijų infrastruktūros administravimas mokykloje

Ar norėtumėte išgirsti iš kolegų, kaip IKT infrastruktūra yra plėtojama jų mokykloje? Jei taip, jūs vis dar galite jungtis į kursą MOOC: IKT koordinatoriams mokykloje. Nepamirškite Europos mokyklų tinklo Facebook‘o puslapyje paspausti „patinka“, kad gautumėte pranešimus apie naujus kursus 2017 metais!

 

6 pav.jpg

Mokyklų švietimo vartų kursų katalogas: greitesnis būdas rasti tobulinimosi galimybę

Jau buvo paskelbta, jog galima teikti paraiškas pagal Erasmus+ 2017 finansavimą, taigi pats metas teikti paraišką profesiniam tobulinimuisi! Šiame straipsnyje sužinosite, kaip galite rasti mokytojų tobulinimosi kursų.

 

 

 

 

7 pav.jpg

400 internetinių laboratorijų su projektu Go-Lab!

Europos Sąjungos finansuojamo projekto Go-Lab komanda sukūrė įspūdingą interneto platformą, kuri suteikia vartotojams prieigą prie 400 internetinių laboratorijų, 350 erdvių mokymuisi tyrinėjant ir 37 mobiliųjų aplikacijų su interaktyvia medžiaga mokytojams.


 

8 pav.jpg
Reikalingas vyresniųjų klasių mokinių požiūris į karjerą skaitmeniniame sektoriuje

Europos mokyklų tinklas padeda OPENSKIMR kurti interneto platformą, padedančią jauniems žmonėms susirasti darbą ir planuoti savo karjerą skaitmeniniame sektoriuje. Siekiant, kad būtų kuo lengviau suderinti reikiamus įgūdžius su darbo pasiūla ir tobulinimosi galimybėmis, reikalingas vyresniųjų klasių mokinių požiūris į karjerą skaitmeniniame sektoriuje. Visi vyresniųjų klasių mokiniai gali prisidėti prie šio proceso užpildydami anoniminį klausimyną.Mokyklų švietimo vartai: aktyvus pilietiškumas

„Pilietiškumo iš vadovėlių neišmoksi!“ – sako Alicja Pacewicz, švietimo ekspertė iš Lenkijos. Taigi kaip galime ugdyti pilietiškumą? Patarimų rasite šiuose straipsniuose: praktinis straipsnis, eTwinning indėlis į pilietiškumo skatinimą, ekspertų mintys ir kas yra veiksminga, skatinant pilietiškumą. Taip pat Europos pilietiškumo tarpkultūrinių mainų programoje.

 
Daugiau informacijos anglų kalba rasite čia.