arrow_back Grįžti

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (gruodis)

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (gruodis)

Jus domina gyvūnų naudojimas moksle?

Ar norite padėti spręsti gyvūnų naudojimo mokslo srityje problemą? Europos Sąjunga yra įsipareigojusi pagal trijų R principą (angl. Reducing, Refining and Replacing) sumažinti, patobulinti ir artimiausiu metu visai pakeisti gyvūnų naudojimą mokslo eksperimentuose. Mokymai bus aktualiausi vidurinių mokyklų gamtos mokslų (biologijos) mokytojams. Registruotis į mokymus galite čia.

Naujas nemokamas internetinis seminaras apie skaitmenines kompetencijas

Ar norite sužinoti, kaip pritaikyti skaitmenines kompetencijas savo mokykloje? Prisijunkite prie šio internetinio seminaro, kuris vyks gruodžio 10 d., 17:00! Peteris Birchas („Eurydice“) ir Seánas Gallagheris (Šv. Andželos kolegija) nagrinės naujausios „Eurydice“ ataskaitos apie skaitmeninį ugdymą Europos mokyklose išvadas ir įžvalgas apie SELFIE įrankio naudą mokyklai.

Nežinote, kaip integruoti skaitmeninį kultūros paveldą klasėje?

Nepraleiskite naujo internetinio kurso, kurį parengė „Europeana Education“ iniciatyva. 2020 m. sausio mėnesį internetinius mokymus „Europeana jūsų klasėje“ bus galima rasti naujoje Europos mokyklų tinklo akademijos platformoje. Nuo 2020 m. kovo mėnesio mokytojai turės galimybę stebėti mokymus ispanų, portugalų, prancūzų ir italų kalbomis. Registracija jau vykdoma!

Kartu už geresnį internetą „Saugesnio interneto diena 2020“!

Saugesnio interneto diena (SID) jau artėja! SID 2020 vyks vasario 11 d. Šių metų tema – „Kartu už geresnį internetą“, skatinanti atsakingiau naudoti skaitmenines technologijas, ypač tarp vaikų ir jaunimo. Apsilankykite SID svetainėje ir sužinokite apie renginius ir veiklas, vykstančias visame pasaulyje.

Kai švietimas demokratiškas

Kokioje visuomenėje rytoj gyvens mūsų vaikai? Kaip jie gali dalyvauti ateities visuomenėje? Praėjusį mėnesį „eTwinning“ metinė konferencija, vykusi Prancūzijoje, Mandelieu-la-Napoule, buvo skirta atsakyti į šiuos klausimus. Mokytojai, politikos formuotojai ir ekspertai iš visos Europos susirinko aptarti švietimo vaidmens formuojant rytojaus piliečius. Skaitykite daugiau ir žiūrėkite vaizdo siužetą!

Mokyklų įgalinimas naudoti skaitmenines technologijas

Lapkričio 18–19 d. Italijos, Portugalijos, Ispanijos ir Švedijos švietimo institucijos susitiko pradėti EDURegio projektą Barselonoje. Pagrindinis šio projekto tikslas – suteikti mokykloms, studentams ir mokytojams galimybę geriau panaudoti skaitmenines technologijas.

Ar norite būti informuotas apie internetinės saugos situaciją švietimo srityje?

Projektas „eSafety“ ženklas +: Tapk kitu „eSafety“ čempionu“ paskelbė pagrindinius projekto rezultatus, dabartinė švietimo saugumo aplinkos internete analizę bei nemažai išteklių, kuriuos mokytojai sukūrė mokytojams. Kviečiame skaityti!

Esate prancūzų, lietuvių, portugalų ar serbų STEM mokytojas?

Projekto portalas „STEM School Label“ išverstas į prancūzų, lietuvių, portugalų ir serbų kalbas. Dabar galite ne tik skaityti ataskaitas ir veiklas, bet ir naršyti po portalą gimtąja kalba! Susipažinkite ir toliau skatinkite STEM mokymą savo klasėje!

Pasmailink pieštuką konkursui „BLOOM įgyvendinimo istorijos“!

Bendradarbiaudamas su „STEM Discovery Campaign 2020“, „BLOOM“ projektas kviečia visų dalykų pradinių ir vidurinių mokyklų mokytojus sukurti inovatyviausius „BLOOM School Box“ išteklius, skirtų bioekonomikai, įgyvendinimus klasėje! Konkursai teikiami nuo 2020 m. vasario mėn., tačiau jau galite pradėti rengti savo istoriją!

Norite tobulinti savo mokymo įgūdžius?

„ETwinning“ komanda turi tai, ko ieškote. „ETwinning Live“ galite rasti internetinius seminarus – puikias internetinio profesinio tobulėjimo galimybes formuojant savo mokymo gebėjimus. Nesijaudinkite, jei esate naujokas bendruomenėje, galite išnaudoti visas šių išteklių galimybes!

 
„Go-Lab“ projektas suteikia mokiniams galimybę įgyti praktinės mokslo patirties, atliekant eksperimentus naudojant šiuolaikinę laboratorinę įrangą. Jei norite sužinoti apie visas jų veiklas ir išteklius, užsiregistruokite ir tapkite bendruomenės dalimi!