arrow_back Grįžti

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (kovas)

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (kovas)

Registruokitės į internetinius kursus: didinti informuotumą apie migrantų situaciją

Mokyklai ir mokytojams dažnai tenka improvizuoti sprendžiant atvykusių migrantų klausimus. Junkitės į Mokytojų akademijos kursus „Didinti informuotumą apie migrantų situaciją“, kurie prasidės šių metų kovo 27 d., ir gaukite konkrečių veiklos idėjų savo pamokoms. Daugiau apie kursus sužinokite čia.

 

 

 open_minds.png
Nauji kursai

Registruokitės į naujus masinius atviruosius internetinius kursus „Opening minds to STEM carees“, kurie prasideda šių metų balandžio 3 d. Kursai yra bendra trijų projektų Scientix, SYSTEMIC ir STEAM Alliance iniciatyva. Kursų tikslas – informuoti ir mokyti pradinių ir vidurinių mokyklų mokytojus, kaip nuo mažens sudominti mokinius STEM (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, matematikos) dalykais.

Apsilankykite Europos mokyklų akademijos puslapyje ir registruokitės į kursus jau dabar!

 

 

back_to_school.jpg
STEM aljansas pristato naują modelį „
STEM specialistai grįžta į mokyklas

STEM aljanso projektas „STEM specialistai grįžta atgal į mokyklas“ kviečia specialistus dalyvauti mokyklos veiklose, siekdamas atkreipti didesnį mokinių dėmesį į STEM dalykus. Mokyklos organizuos mainų sesijas ir specialistų apsilankymą.

Specialistai mokyklose lankysis balandžio 24–30 dienomis STEM atradimų savaitės metu. Daugiau informacijos rasite čia.

 

 

 

 

24_kalbos.jpg
Scientix jau net 24 kalbomis!

Pagrindis projekto „Scientix turinys svetainėje jau pasiekiamas net 24 Europos kalbomis: bulgarų, kroatų, čekų, danų, anglų, estų, suomių, prancūzų, vokiečių, graikų, vengrų, airių, italų, latvių, lietuvių, lenkų, portugalų, rumunų, slovakų, slovėnų, ispanų, švedų ir maltiečių kalbomis.

„Scientix“ taip pat siūlo išteklių vertimą pagal poreikį. Apsilankykite projekto svetainėje ir raskite naudingų išteklių savo kalba.

 

vaizdo_siuzetas.png
Projekto „Amgen Teach“
vaizdo siužetas: pagalba gamtos mokslų mokytojams taikant tyrimais grindžiamas mokymo strategijas

Parengtas projekto vaizdo siužetas parodyti, kaip programa remia Europos gamtos mokslų mokytojus taikant tyrimais grindžiamas mokymo strategijas. Šiame trumpame vaizdo siužete kalbama apie projekto poveikį. Žiūrėkite čia.

 

 

svietimo_vartai.png
Mokyklų švietimo vartai

Vasario mėn. straipsnyje pažvelgėme į Europos ir nacionalines iniciatyvas, kurios akcentuoja gerovės mokykloje svarbą. Šia tema straipsnį anglų kalba taip pat rasite ir čia. Dėmesį atkreipkite ir į pasaulines rekomendacijas apie su mokykla susijusį smurtą dėl lyties.

 

 

 

  

diana.png
Dianos apdovanojimas – 20-iai veiklių jaunų žmonių

Dianos apdovanojimas – skelbia specialų apdovanojimą paminėti princesės 20-osiom mirties metinėms ir atkreipti dėmesį. Daugiau informacijos rasite čia.

 

 

 

 

patycios.png

Padėkite savo mokiniams kovoti su patyčiomis ir neapykanta

Projektai „Web We Want“ ir „ENABLE“ neseniai išleido vaikams ir jaunimui skirtą leidinį „Mano gerovė ir tavo: pagarba prasideda nuo manęs!“ Jame pateikiamos užduotys individualiam ir grupiniam darbui internetinių patyčių, radikalizmo internete ir neapykantą kurstančių kalbų temomis. Leidinys buvo publikuotas Saugesnio interneto dieną (vasario 7 d.) ir jau sulaukė didelio dėmesio – jį interneto vartotojai atsisiuntė daugiau nei 2 000 kartų. Anglų kalba šį leidinį rasite čia.