arrow_back Grįžti

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (kovas)

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (kovas)

Atėjo laikas kampanijai „STEM Atradimai“!

Siekdami mažinti viruso „Covid-19“ plitimą, „Scientix“ ir visi 2020 m. „STEM Atradimai“ (angl. „STEM Discovery“ ) kampanijos partneriai ragina visus apsvarstyti galimybę organizuoti internetinius STEM renginius: internetinius seminarus, pokalbius, diskusijų lentas, viktorinas ir kt.

Naudokime įvairias galimybes!

Ar norite sužinoti daugiau apie formuojamąjį vertinimą?

Keičiasi mokytojų vaidmuo, bet kaip iš tikrųjų? Ir kokią įtaką tam turi formuojamasis vertinimas? Kursas „Formuojamasis vertinimas praktikoje – formuojantis mokinių mokymasis“ siūlo įrankius ir formuojamojo vertinimo metodų pavyzdžius. Nuo kovo 16 d. per tris modulius sužinosite viską, kas yra formuojamasis vertinimas, kodėl jis yra svarbus ir kaip jį integruoti savo klasėje. Registruokis ir dalyvauk!

Nauja švietimo kampanija apie klimato pokyčius ir aplinkos iššūkius!

„ETwinning“ projektas ką tik pradėjo savo kampaniją, kurios tema „Klimato pokyčiai ir aplinkos iššūkiai“! Šiais laikais kova su klimato kaita ir ekologija yra aktualios temos, todėl mokytojai yra skatinami organizuoti šių sričių veiklą. Susipažinkite su kampanija ir pritaikykite informaciją savo mokyklai!

Europos priemonių rinkinys mokykloms – nauja įsivertinimo priemonė

Europos priemonių rinkinys mokykloms siūlo  naują įsivertinimo įrankį ir vaizdo įrašus! Priemonių rinkinys, kuriame yra daugiau nei 150 išteklių duomenų bazė, padeda mokyklų vadovams ir mokytojams paįvairinti ugdymą. Naujasis įrankis siūlo suasmenintas ataskaitas su balais, kurie gali padėti įgyvendinti jūsų mokyklų įtraukiojo ugdymo praktiką!

Mokymo ir mokymosi medžiaga apie bendrą lyderystę mokykloje

„Pasidalijamasis vadovavimas jūsų mokykloje“ internetinis kursas baigsis šio mėnesio gale. Turime gerų naujienų – visas kurso turinys liks prieinamas  „EUN Academy“  platformoje.

Kultūros paveldo mokytojų konkursas!

Ar jūs esate pradinių, vidurinių klasių mokytojas ir  naudojate skaitmeninius kultūros išteklius savo pamokose? Bendradarbiaujant su „STEM Atradimų kampanija 2020“, „Europeana ugdymo konkursu 2020“ kviečiame mąstyti originaliai, išradingai ir kurti naujoves pamokose.

Trys nauji konkursai IKT arba STEM mokytojams

Kampanija „STEM Atradimai“ (angl. „STEM Discovery“) organizuoja daugybę konkursų! Jei esate pradinė ar vidurinė mokykla, kurianti STEM mokyklos strategiją, arba jei susiduriate su STEM ar IKT švietimo iššūkiais, šios veiklos jus gali sudominti! Dalyvaukite konkursuose ir laimėkite įvairius prizus! Patvirtinkite savo dalyvavimą iki balandžio 30 dienos!

Kaip švietimui gali padėti dirbtinis intelektas?

Yra daugybė skirtingų nuomoniu, kaip mokymą ir mokymąsi keis dirbtinis intelektas. Mokytojai yra skatinami diskutuoti, kad ateities tyrimai būtų siejami su ugdymu. „School Education Gateway“ pateikia praktinių pavyzdžių ir ekspertų nuomones,  kaip dirbtinis intelekta gali sėkmingai patobulinti jūsų mokyklą!

Dalyvavimo „Europos mokyklų tinklo“ projektų privalumai

Ar esate „eTwinning“ dalyvis? Ar žinojote, kad 92 procentai mokytojų mano, kad dalyvavimas „eTwinning“ padidina jų mokinių motyvaciją? Dalyvavimas švietimo bendradarbiavimo projekte turi daug privalumų. Visą informaciją apie projektą, jo rezultatus ir poveikį skaitykite naujoje 2019 metų „eTwinning“ stebėjimo ataskaitoje!