arrow_back Grįžti

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (lapkritis)

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (lapkritis)

 

„Europeana Creative“ yra naujas Europinis projektas, kuris populiarins Europos kultūrinį paveldą. Europos mokyklų tinklas šiame projekte rems ir testuos bandomąsias mokomąsias aplikacijas ir sudarys galimybę naudotis Ateities klasės laboratorija.
 
Interneto priežiūros forume tinklas „Insafe“ susilaukė didžiulio dėmesio, surengęs seminarą „Sujunkime taškus: Geresnis internetas su tavimi (jaunimu)“. Seminare vyko diskusija su jaunimo atstovais iš Ispanijos, Hong Kongo, Nyderlandų, Jungtinės Karalystės, kurie pasidalino savo požiūriu apie jaunimo verslumą, internetą ir švietimą.

Tarptautinio renginio metu buvo apdovanotos merginos, nusipelniusios skaitmeninių technologijų srityje. Europos mokyklų tinklas yra šios iniciatyvos partneris.
 
Europos mokyklų tinkle „eSafety“ komanda dalyvavo judėjimo „Ne patyčioms“ konferencijoje, organizuotoje Europos Tarybos Strasbūre 2013 metų lapkričio 7-9 dienomis. Komanda buvo pagerbta už Saugesnio interneto dienos kampaniją. Kita Saugesnio interneto diena vyks 2014 metų vasario 11 dieną, o šių metų tema „Kurkime geresnį internetą kartu”.
 
Lapkričio 18 dieną projektas „inGenious“ surengė konferenciją:2020 metai: prioritetai gamtos mokslų, technologijų ir matematikos ugdymui ir karjerai Europoje, Briuselyje. Renginio metu buvo atskleistas mokyklų-industrijų bendradarbiavimo tyrimas.
 
Šių metų renginys vyks gruodžio 4-5 dienomis Helsinkyje. Šių metu konferencijoje bus pateikiama pasaulinė apžvalga apie inovatyvius mokytojų profesinio rengimo iniciatyvas skirtingose švietimo sistemose ir apžvelgs preliminarius projektųs „iTEC“, „KeyCoNet“, „SENet“ ir „STEM“.

Naujos mokymo ir mokymosi gairės
Konferencijoje „Kiekviena klasė yra ateities klasė“ vyriausioji projekto OECD's TALIS analitikė Kristen Weatherby kalba apie atsirandančias mokymo ir mokymosi tendencijas.