arrow_back Grįžti

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (liepa)

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (liepa)

Įkvėpkite savo mokinius sėkmingai siekti karjeros

Ar kada nors susimąstėte, ko reikia norint tapti kosmoso misijos specialistu? IKT mokymas padeda tapti įvairių sričių ekspertu. Čia rasite debesų inžinerijos, bioinformatikos ir kitų sričių specialistų asiliepimų. Sužinokite daugiau, ko reikia norint tapti geru svajonių darbo specialistu.

Registruokitės į „Nulaužti neapykantą“ internetinį kursą!

Šis internetinis kursas padeda mokytojams ir kitiems specialistams, dirbantiems su jaunimu, stiprinti jaunų žmonių atsparumą neapykantos kurstymui internete. Mokymams naudojamas SELMA priemonių rinkinys, socialinio ir emocinio mokymosi (SEL) metodas, siekiant spręsti internetinių patyčių problemą. Mokymuose laukia daug idėjų, diskusijų ir praktinės veiklos. Mokymai prasideda nuo rugsėjo 16d. Kviečiame registruotis čia.

Nauji internetiniai mokymai apie IKT ir STEM

Šio kurso tikslas – suteikti mokytojams pagrindinius gebėjimus ir žinias, kurios padėtų mokyti kodavimo ir STEM, atsižvelgiant į tyrimais grindžiamą ugdymą. Kurso dalyviai mokosi dažniausiai naudojamų programavimo kalbų pagrindų ir kaip jas taikyti STEM pamokose, kaip naudoti „Graasp“ platformą kuriant tyrimais grindžiamą veiklą. Internetinis keturių modulių kursas prasideda rugsėjo 9 d. Registruotis galima čia.

Pasižymėkite Saugesnio interneto forumo datą!

Šių metų Saugesnio interneto forumas vyks lapkričio 21 d. Briuselyje. SIF yra kasmetinė tarptautinė konferencija, kurioje susirenka politikai, mokslininkai ir mokytojai, kad aptartų naujausias tendencijas, riziką ir sprendimus, susijusius su internetiniu saugumu ir interneto gerinimu. Šių metų tema yra skaitmeninė pagarba: daugiausia dėmesio skiriama moterims, mergaitėms ir kitoms pažeidžiamoms socialinėms grupėms. Registracija internetu prasidės rugsėjo mėnesį.

„Europeana“ internetiniai seminarai – jau ir „YouTube“ kanalu!

„Europeana“ seminarai šiuo metu yra ir „YouTube“ platformoje! Kiekviename seminare pateikiama skaitmeninio kultūros paveldo naudojimo švietimo srityje apžvalga. Seminarai supažindina su „Europeana“ platforma ir padeda naudotis švietimo ištekliais. Pristatoma „Mokymas su Europeana“ dienoraščiu iniciatyva, kuri skatina mokytojus dalytis savo patirtimi įtraukiant „Europeana“ išteklius į ugdymą.

Eksperimentai skatina mokinių susidomėjimą mokslu 

Naujame vaizdo įraše apie „Amgen Teach“ poveikį Austrijoje mokiniai ir mokytojai aptaria, kokie tyrimu grįsti mokymosi metodai jiems yra efektyviausi. Mokiniai mokymosi patirtį apibūdina kaip „įdomią“, o mokytojai mano, kad šis metodas sustiprino mokinių entuziazmą ir susidomėjimą mokslu.

Skaitmeninis kultūros paveldas mokinių akimis

Įvairių Europos šalių mokiniai vaizdo įrašuose dalijasi savo įspūdžiais apie mokymąsi su „Europeana“ ištekliais. Mokiniai aptaria, kaip jie naudojosi kolekcijomis klasėje, ir kodėl jie mano, kad svarbu žinoti apie skaitmeninį kultūros paveldą. Kviečiame mokytojus susipažinti su mokinių nuomonėmis ir integruoti skaitmeninį kultūros paveldą į ugdymą.

Išskirtinis „Go-Lab“ interviu

Mokytojų ir „Go-Lab“ naudotojų dėka „Golabz“ platformoje šiuo metu yra daugiau nei 1000 tyrimo mokymosi erdvių (angl. Inquiry Learning Spaces (ILSs)). Minint 1000-osios mokymosi erdvės paskelbimą, „Go-lab“ nusprendė pakalbinti Alvaro Barbosą, mokytoją iš Portugalijos.