arrow_back Grįžti

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (rugsėjis)

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (rugsėjis)

Naujas internetinis kursas paskatins jaunimą imtis pokyčių

Registracija į internetinius kursus „Nulaužti neapykantąׅ“ jau prasidėjo. Šis internetinis kursas padeda mokytojams ir kitiems specialistams, dirbantiems su jaunimu, stiprinti jaunų žmonių atsparumą neapykantos kurstymui internete. Mokymams naudojamas SELMA priemonių rinkinys, socialinio ir emocinio mokymosi (SEL) metodas, siekiant spręsti internetinių patyčių problemą. Mokymuose laukia daug idėjų, diskusijų ir praktinės veiklos. Registruokitės.

Kviečiame dalyvauti į ES programavimo savaitėje

Esate pradinės ar vidurinės mokyklos mokytojas? Ar jus domina, kaip programavimas gali sudominti ir motyvuoti mokinius? ES programavimo savaitės internetiniai mokymai „Nerk gylyn“ (angl. „Deep Dive MOOC“) pristatys inovatyvius įrankius ir metodus bei pateiks idėjas, nemokamus mokymo išteklius ir paruoštus naudoti pamokų planus, pateiktus 29 kalbomis, kuriuos galite naudoti. Registruokitės jau šiandien!

Naujas internetinis kursas apie skaitmeninius žaidimus!

Dabar galima registruotis į naujausią internetinį kursą „Žaidimai mokyklose“ (angl. Games in Schools), kuris prasideda jau spalio 14 dieną. Jis atskleidžia žaidimais grįsto mokymosi galimybes ir iššūkius bei pateikia praktinių patarimų, kaip įtraukti skaitmeninius žaidimus į ugdymą. Šioje naujoje versijoje atsižvelgiama į naujausius išteklius, mokslinius tyrimus ir pažangą žaidimų mokymosi srityje. Registruokitės!

Jau galima registruotis į „eSafety Label +“ baigiamąją konferenciją

„ESafety Label +“ baigiamoji konferencija „Saugesnės mokyklos, pasitikintys mokytojai, laimingesni mokiniai“ yra puiki proga aptarti su suinteresuotosiomis šalimis, kaip įdiegti internetinį saugumo mokymą šiandienos mokymo programose ir ateities klasėse. Galite registruotis į šį renginį, vyksiantį Briuselyje, 2019 m. lapkričio 20 d.

Žaismingas mokymasis: paskelbkite savo pamokų planą

Pradėjus naujus internetinius mokymus „Žaidimai mokyklose“ suteikiama galimybė mokytojams, kurie mokėsi kursuose 2014, 2015 ar 2016 m., paskelbti savo pamokų planus. Pamokos planai bus įtraukti į naują „Žaidimų mokyklose“ vadovo versiją, kuri bus atnaujinta kaip „GiS2019“ projekto dalis. Galite paskelbti savo pamokos planą čia.

„Go Go Go-Lab“!

Džiaugiamės galėdami pranešti apie „Go-Lab“ kampanijos „Go-Lab formuoja mokymosi ateitį“ pradžią! Naujas turinys, vaizdo įrašai, mokytojų istorijos ir mokymai bus pateikti „Go-Lab“ svetainėje.

„Europeana“ kelia dideles bangas

Per 2018–2019 mokslo metus mokytojų bendruomenė, naudojanti „Europeana“ savo klasėje, ugdė daugiau nei 22 000 mokinių, paruošdama juos iššūkiams skaitmeninėje visuomenėje. Sužinokite daugiau apie jų pasiekimus žiūrėdami „Europeana 2018-2019“ vaizdo įrašą!