arrow_back Grįžti

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (Sausis)

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (Sausis)
Projektas „Scientix“ žengia svarbų žingsnį link Europos matematikos ir gamtos mokslų mokymo bendruomenės kūrimo. Ką tik prasidėjęs antrasis projekto etapas dar tvirčiau sujungia mokytojų bendruomenes, pateikia išplėstines mokytojų tobulinimosi programas, bendradarbiavimo renginius ir daugybę kitų galimybių. Daugiau apie projektą sužinosite čia.
Ateities klasės scenarijų kursai – tai 6 savaičių nemokamas internetinis kursas, kuris presides 2014 metų kovo mėnesį ir yra dalis neseniai įkurtos Europos mokyklų tinklo akademijos. Mokytojai gales mokytis ir eksperimentuoti su bandomojo projekto, įtraukusio tūkstančius klasių ir mokyklų Europoje, kurti savo ateities klasės viziją ir gaus galimybes išbandyti naujoves.
 
Projektas „inGenious“ ieško ekspertų, dirbančių industrijoje ir norinčių pasidalinti savo patirtimi su jaunuoliais. Ar dirbate šioje srityje jau 5 metus ir turite darbo su technika ir inžinerijoje patirties? Tapkite projekto “inGenious” ambasadoriumi: aplankysite mokyklas ir dalyvausite internetinėse sesijose su mokiniais iš visos Europos.
Tarp mokyklų šalyse ir tarp šalių vis dar didžiuliai skirtumai, pagal naujo Gyvųjų mokyklų laboratorijos tarpinio tyrimo duomenis. Internetiniame seminare, vyksiančiame vasario pradžioje sužinosite daugiau.
 
Naujame „Dėmesys praktikai“ numeryje dėmesys skiriamas lyderystei mokykloje ir jos praktikai dviejose Gyvųjų mokyklų laboratorijų mokyklose Belgijoje.
 
Projektas ingenious išplėte savo geriausių mokyklų-industrijų veiklų katalogą. Dėkojame mokytojams, ekspertams, politikams, kompanijoms ir gamtos mokslų, technologijų ir matematikos atstovams prisidėjusiems prie šių veiklų. Apslankykite atnaujintoje duomenų bazėje.
 
Vienuoliktoji Saugesnio interneto diena bus švenčiame 2014 metų vasario 11 dieną Šių metų renginio tema „Kurkime geresnį internetą kartu“. Tikimės, kad ir vėl vaikai, jaunimas, tėvai, mokytojai, industrijos ir politikos atstovai prisijungs prie šio renginio ir kurs visiems geresnį internetą.

Europos mokyklų tinklas palaiko „Didžiają skaitmeninių darbų koaliciją
Pasaulio ekonomikos forume Davose Europos Komisijos pirmininkas Barroso paskelbė EC tikslus sukurti daugiau nei 250 000 tobulinimosi kursų visoje Europoje. Europos mokyklų tinklas palaiko šią iniciatyvą ir ketina parengti dvejus atvirus internetinius kursus mokytojams Europos mokyklų tinkle akademijoje – Inovatyvi gamtos mokslų ir technologijų mokymo praktika ir Ateities klasės scenarijai.
 
Iš EMINENT konferencijos
Mokytojų rengimas 21 – ajame amžiuje. Įrašą iš konferencijos žiūrėkite čia.