arrow_back Grįžti

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (sausis)

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (sausis)

Ar norite sukurti savo mokymosi laboratoriją?

Dalis mokyklų turi savo naujovišką aplinką, kuri skatina aktyvų mokymąsi. Ar to norėtumėte ir jūs? Naujausiame leidinyje mes siūlome praktinių patarimų, kaip sukurti savo mokymosi laboratorijas ar išradingai pritaikyti turimas erdves. Sukurkite savo ateities mokyklą!

Ar jums pažįstama „pasidalijamojo vadovavimo“ sąvoka?

Jei esate mokytojas ar mokyklos vadovas ir niekada negirdėjote apie pasidalijamojo vadovavimo idėją, internetiniai mokymai „Mokymosi lyderystė pokyčiams“ skirtas būtent jums! Kursai prasideda vasario 3 d., tačiau jau pradėta registracija. Jūsų laukia gera praktika, nauja veikla ir novatoriškos priemonės. Pasižymėkite datą kalendoriuje.

Ar sunku gauti svajonių darbą?

Ko reikia norint tapti meteorologu ar kosminės misijos dalyviu? TIWI projektas tiria įvairių su STEM susijusių profesijų karjeros perspektyvas, apklausdamas įvairių sričių specialistus. Naujas šaltinis „Karjeros medžiaga“ pateikia svarbius kiekvienos profesijos aspektus. Jei norite tapti „STEM“ srities profesionalu, turite pasinaudoti šiuo šaltiniu!

Pasisemkite idėjų, kaip kalbėti apie internetinės neapykantos mažinimą savo klasėje

SELMA projektas baigėsi. Tačiau kova dar nesibaigė. Galite toliau mokytis, kaip spręsti internetinių patyčių problemą, perskaitydami jaunų žmonių, mokytojų, SELMA partnerių ir daugelio kitų patirtį ir laimėjimus interaktyvioje knygoje „Kaip SELMA skatina pokyčius internete“.

Ką reiškia būti kaimo ar tarpvalstybine mokykla Europoje?

Būti kaimo ar tarpvalstybine mokykla yra ir didelis iššūkis, ir didelė galimybė. Tarpvalstybinėms mokykloms naudinga kultūros, paveldo ir kalbos sąveika, nes jos derina skirtingas nacionalines programas. Kita vertus, kaimo mokyklose dažnai būna mažesnių klasių ir natūralios aplinkos, turinčios didelį švietimo potencialą. Peržiūrėkite kai kurių mokyklų istorijas, kurios įkvepia!

Ką mokytojai mano apie lytinį švietimą?

Lytinis švietimas yra ir visada buvo jautri tema. Naujausios „School Education Gateway“ apklausos rezultatai rodo, kad daugelis mokytojų ir kitų suinteresuotųjų šalių palaiko lytinį švietimą mokyklose ir kad jis turėtų prasidėti iki 15 metų. Perskaitykite rezultatus ir sužinokite jau aptartas temas bei kitų įdomių faktų.