arrow_back Grįžti

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (spalis)

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (spalis)

„European Schoolnet Academy“ turi naujus namus!

Nemokama internetinių kursų platforma atnaujino savo svetainę, pristatydama naują dizainą ir patobulintas funkcijas. Mokslo metai tik prasidėjo, o jūsų jau laukia daugybė naujų mokymų. Kviečiame naršyti ir rasti tinkamus profesinio tobulėjimo pasiūlymus!

Dalyvaukite „ES programavimo savaitėje“

Ar esate pradinės ar vidurinės mokyklos mokytojas? Norėtumėte žinoti, kaip įdomias naujoves diegti jūsų klasėje? Dar ne vėlu prisijungti prie 3500 kolegų iš 80 šalių, jau užsiregistravusių ES programavimo savaitei! Šis kursas, pateiktas 29 kalbomis, padės jums susipažinti su novatoriškais įrankiais ir metodais.  Čia lauks daug idėjų, nemokamų mokymo šaltinių ir paruoštų naudoti pamokų planų! Prisijunkite dabar #CodeWeekDeepDive

Mokytojai kviečiami jungtis prie mokytojų tinklo internetinio kurso!

Šis trumpas, nemokamas ir praktiškas internetinis kursas yra skirtas ugdyti pedagogines skaitmenines kompetencijas, atrasti naujus bendradarbiavimo, mokymo metodus ir sukurti savo kolegų Europoje profesinį tinklą. Kursas prasideda spalio 14 d., tačiau jau galite peržiūrėti programą.

Kursas „Žaidimai mokyklose 2019“ beldžiasi į jūsų duris!

Dar ne vėlu registruotis į internetinį kursą „Žaidimai mokyklose“! Šis nemokamas internetinis kursas nuo spalio 14 dienos nagrinės žaidimais grįsto mokymosi galimybes ir iššūkius bei pateiks praktinių patarimų, kaip integruoti skaitmeninius žaidimus į savo klasę.

Nemokamas internetinis seminaras apie dirbtinį intelektą

Kokie yra pažangiausių technologijų naudojimo mokymo ir mokymosi aplinkoje iššūkiai ir pranašumai? Kviečiame dalyvauti internetiniame seminare, kuris vyks spalio 17 d., 15:00. Seminarą ves dr. Conoras Galvinas (Dublino universiteto koledžas) ir Peteris Claxtonas („SMART Technologies“), dr. Patrickas Camilleri (Maltos universitetas) ir Marco Neves (DGE, Portugalija).

Gaukite „Erasmus +“ finansavimą savo mokyklai!

Kiekvienais metais programa „Erasmus +“ finansuoja tūkstančius mokyklų projektų ir mokytojų bei kitų mokyklų darbuotojų. Nuo spalio 28 d. Mokytojų akademijos kursas „Erasmus + finansavimo galimybės mokykloms 2019“ paaiškina, kaip kreiptis dėl finansavimo, pateikia gerosios patirties pavyzdžius ir įrankius, galinčius paremti jūsų paraišką.

Mokymo moduliai tobulinti skaitmeninius pedagoginius gebėjimus

„ITELab“ projekto universiteto ir verslo dalyviai sukūrė ir išbandė tris, klasėje dėstomus, lanksčius mokymo modulius, padedančius ateities mokytojams ugdyti skaitmeninius pedagoginius gebėjimus. Kiekvienas modulis yra struktūrizuotas ir susietas su „DigCompEdu“ metmenimis. Čia galite rasti daugiau informacijos ir atsisiųsti vadovus.

Naujas šaltinis, kaip supažindinti su internetinio saugumo tema klasėje

Europos mokytojų atsiliepimai, daugybė praktinių patarimų, brošiūra „Ar jums nerūpi internetinė sauga mokykloje? Štai kodėl turėtų!“ padės užtikrinti internetinės saugos temą integruoti į prioritetinių temų sąrašą.

„ESafety Label“ remiama „Liberty Global“ brošiūra buvo išleista 2019 m. Rugsėjo 16 d.

Nauji mokslo metai prasideda atnaujintu „eTwinning“

Programa „eTwinning“ – Europos mokyklų bendruomenė – auga kiekvienais metais ir joje yra daugiau nei 700 000 registruotų naudotojų. Nori prisijungti? Apsilankykite naujame patobulintame portale, pateiktame 29 kalbomis, kad sužinotumėte apie visas švietimo bendruomenės galimybes.

Žaismingas mokymasis: paskelbkite savo pamokų planą

Pradėjus naujus internetinius mokymus „Žaidimai mokyklose“ suteikiama galimybė mokytojams, kurie mokėsi kursuose 2014, 2015 ar 2016 m., paskelbti savo pamokų planus. Pamokos planai bus įtraukti į naują „Žaidimų mokyklose“ vadovo versiją, kuri bus atnaujinta kaip „GiS2019“ projekto dalis.

Tėvų įsitraukimas yra esminis dalykas ugdant vaikus!

Tėvų įsitraukimas yra iššūkis daugeliui mokyklų, tačiau svarbu imtis veiksmų: tėvai daro didelę įtaką savo vaikų mokymosi rezultatams. Jų dalyvavimas turėtų būti ne tik pagalba atliekant namų darbus. Europos mokyklų tinklas (angl. „School Education Gateway“) galite rasti daugybę įkvepiančių projektų pavyzdžių, įskaitant „eTwinning“ projektus, kuriuose dalyvauja šeimos.