arrow_back Grįžti

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (Vasaris)

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (Vasaris)
Saugesnio interneto diena buvo švenčiama vasario 11 dieną visame pasaulyje. Jos tema "Kurkime geresnį internetą kartu"!. Čia rasite daugybę centralizuotų išteklių kaip atsakingai naudotis internetu ir sužinosite kaip buvo švenčiama Saugesnio interneto diena skirtingose šalyse. Taip pat sužinosite "Geriausio interneto turinio vaikams" konkurso laimėtojus. 
 
Jau paskelbti 2014 metų konkurso laimėtojai. Laimėtojai buvo išrinkti iš 130 dalyvių ir balandžio mėnesį bus pakviesti į apdovanojimų ceremoniją Briuselyje. Laimėtojus sužinosite čia
 
Verslumo mokyklos projektas buvo pradėtas kovo 6 dieną Briuselyje, paskelbus Virtualų verslumo mokymosi vadovą. Šiame vadove rasite priemonės ir metodus, padėsiančius mokyti ir mokytis verslumo. 
 
Programa eTwinning išleido savo naujausią savo leidinį "Programos "eTwinning knygą"". Šis leidinys parengtas 24 kalbomis. Jame rasite visa praktinę informaciją, išteklius, priemones, padėsiančias pradėti programos eTwinning veiklas arba pagilinti jau turimas žinias. 
 
Jeigu jums įdomi ši tema, dalyvaukite internetiniame seminare kovo 3 dieną: trys mokytojai dalyvaujantys Kūrybiškų klasių laboratorijos projekte pristatys savo patirtį ir geriausią praktiką, kaip sėkmingiausiai informuoti tėvus ir skatinti jų naudojimąsi planšetiniais kompiuteriais. 
 
Penkių dienų kursų programa mokytojams bus rengiama 2014 – 2015 metais. Visi kursai vyks Europos mokyklų tinklo Ateities klasės laboratorijoje, Briuselio širdyje. Mokyklos gali registruotis čia. 
 
Pristatyt savo meno kūrinius ir gauk "Nano įrankų rinkinį". Nanoidėjų konkursas – interaktyvus ir kūrybiškas konkursas mokytojams ir jų mokiniams, kurie yra kviečiami pristatyti ir pasidalinti su pasauliu savo pasaulį pakeisiančiomis idėjomis iš nanotechnologijų pasaulio. Daugiau informacijos.