arrow_back Grįžti

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (vasaris)

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (vasaris)

Naujas Europos mokyklų tinklo projektas

Gebėjimas efektyviai bendradarbiauti yra vertingas 21-ojo amžiaus įgūdis. Tačiau jo mokymas ar įgyvendinimas vis dar retas reiškinys mokyklose, nes dar trūksta supratimo, kas yra tikras bendradarbiavimas švietime, o egzistuojančios politinės gairės ne visada suteikia tam galimybę.

CO-LAB – tai naujas, 2016 metų sausį prasidėjęs projektas, kuris suteikia praktikams ir valdžios atstovams galimybę eksperimentuoti ir geriau suprasti, kas yra mokymas ir mokymasis bendradarbiaujant. Projekto tikslas – parengti mokytojų mokytojus, universitetų dėstytojus ir mokytojus visoje Europoje kaip integruoti mokymą ir mokymąsi bendradarbiaujant 21-ojo amžiaus klasėje. Šie mokymai bus pasiekiami visiems nuo 2016 metų spalio mėnesio Eurpopos mokyklų tinklo akademijos svetainėje.

Ar norėtumėte pritaikyti mokymąsi ir mokymą bendradarbiaujant? Ieškote tam įkvėpimo? Apsilankykite projekto CO-LAB svetainėje http://colab.eun.org.

Atsakingų mokslinių tyrimų ir inovacijų projektas

Atsakingų mokslinių tyrimų ir inovacijų projektas parengė daugiau nei 50 mokymosi sesijų. Šios sesijos skirtos 30 Europos šalių, jų metu bus mokoma, kas yra atsakingi moksliniai tyrimai ir inovacijos, kuo tai yra svarbu švietimui ir kaip tai pritaikyti praktiškai. Daugiau informacijos rasite čia

Projekto „ENABLE“ ištekliai kovai prieš patyčias

Ieškote išsamių išteklių kovai prieš patyčias? Projektas ENABLE neseniai paskelbė išteklius mokyklos darbuotojams, padėsiančius įgydti įgudžių, žinių ir kompetencijų reikalingų sukurti efektyvią pagalbos schema mokykloje bei ugdyti mokinių socialinius-emocinius įgūdžių. 

2016 metų Saugesnio interneto diena

Šių metų Saugesnio interneto diena vyko vasario 9 dieną, o jos tema buvo „aš už geresnį internetą!“.^I diena buvo minima visame pasaulyje ir tūkstančiai jos renginių ir veiklų įtraukė daugybę žmonių kurti geresnį ir saugesnį internetą. Www.saferinternetday.org sužinokite, kas vyko jūsų šalyje ir ruoškitės 2017 metu Saugesnio interneto dienai, kuri bus vasario 7-ąją.​​k