arrow_back Grįžti

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (vasaris)

Europos mokyklų tinklo informacinis biuletenis (vasaris)

Registruokitės į internetinius kursus „Kelionė per amžius“

 

Projektas „Space Awareness“ paskelbė registraciją į internetinius kursus „Kelionė per amžius“. Kursai skirti gamtos mokslų mokytojams.

Šiuose penkių savaičių kursuose bus tyrinėjama turtinga laivininkystės istorija – nuo antikinės Graikijos, XV a. Europos tyrinėtojų ir jų pasaulinių atradimų iki Europos navigacinės sistemos „Galileo“ svarbos dabartiniams gyventojų poreikiams.

Kursų dalyviai, remdamiesi praktiniais pavyzdžiais, pamokų planais, mokytojų interviu ir ekspertų rekomendacijomis, mokysis, kaip sieti savo ugdomąjį dalyką su navigacijos tema, kaip paskatinti vaikus siekti karjeros šioje srityje ir kaip skatinti pasaulinę pilietybę. Seminaras remiasi ankstesniais mokymais  Teaching with Space and Astronomy in your classroom.

Kursai prasideda šių metų vasario 27 dieną Europos mokyklų tinklo akademijoje.

 

classroom lab.jpg
Nauji „Ateities klasės laboratorijos“ internetiniai seminarai

„Ateities klasės laboratorija“ įkvėpė daugelį mokytojų, mokyklų ir organizacijų sukurti savo laboratorijas ir mokymo erdves. Šiuo metu „Ateities klasės laboratorija“ organizuoja internetiniųs seminarus, kuriuose bus dalijamasi laboratorijų kūrimo patirtimi.

„Ateities klasės laboratorijos“ svetainėje rasite visų seminarų kalendorių.

 

 

 

 

 

erasmus.png
Programa Erasmus+ jau net 30 praturtintų metų!

Europos Sąjungos studentų mainų programa Erasmus buvo įkurta 1987 m. Praėjus 30 metų šis studentų mainų projektas yra populiarus kaip niekada anksčiau –  jis toliau plečiasi su nauja Erasmus+ programa, kuri buvo pradėta 2014 m. Šiuo metu Erasmus + programa suteikia kasmetinį 2,1 milijardo eurų finansavimą, skirtą studijoms ir praktikai (82,9 %), jaunimui (10 %), sportui (1,8 %) bei kitoms veikloms (5,3 %). Jei norite sužinoti apie naujus kvietimus, įvykius, atrasti Erasmus+ patarimų, gudrybių ir sėkmės istorijų, – prisijunkite prie naujo programos Erasmus+ naujienlaiškio.