arrow_back Grįžti

Europos moyklų tinklo informacinis biuletenis (gruodis)

Europos moyklų tinklo informacinis biuletenis (gruodis)

Konferencija „Besikeičianti Europa skaitmeniniame amžiuje“

 

 

Gruodžio 15 dieną Liuksemburge vyks konferencija „Besikeičianti Europa skaitmeniniame amžiuje“. ES politikai, industrijos atstovai, verslininkai, IKT praktikai ir jaunimas konferencijoje susitiks diskusijai ir neformalioms bendradarbiavimo galimybėms. 

 

Programos „eTwinning“ 2015 metų konferencija

 

Daugiau nei 500 inovatyviausių mokytojų ir švietimo ekspertų iš visos Europos susirinko kasmetinėje programos „eTwinning“ konferencijoje. Šių metų tema buvo „Aktyvus pilietiškumas“ ir kaip programa paveikė mokinių gyvenimus. Programos dešimtmečio proga komandos parengė detalų grafiką, pristatantį bendruomenės plėtrą per pastarąjį dešimtmetį. 

 

Formaliojo ir neformaliojo skaitmeninių įgūdžių ir kompetencijų ugdymo programos

 

Europos mokyklų tinklas paskelbė Formaliojo ir neformaliojo skaitmeninių įgūdžių ir kompetencijų ugdymo programas. Ši programa pristato geriausias praktikas ir atvejų studijas, kurių pagrindinis dėmesys skiriamas mokinių ir jaunimo įtraukimui ir ugdymui. Visą leidinį rasite čia

 

Projekto „Scientix“ pasiekimai – „ScientixWorks“ e. portfelyje

 

Šis e. porfelis atvaizduoja, kaip projekto bendruomenė pakeitė STEAM ugdymą Europoje – įkvėpė tūkstančius mokytojų, mokinių, mokslininkų ir politikų. Rugsėjo – gruodžio mėnesiais suteikia Europos gamtos mokslų mokytojams galimybę naudotis didžiule išteklių biblioteka. 

 

2016 metų Saugesnio interneto diena – Aš už geresnį internetą!

 

Kasmetinė Saugesnio interneto diena skatins vaikų ir jaunimo saugesnį ir atsakingesnį internetinių technologijų ir mobiliųjų telefonų naudojimą. 2016 metais ši šventė su šūkiu „Aš už geresnį internetą“ bus švenčiama vasario 9 dieną. Lankykitės www.saferinternetday.org ir sekite naujausią informaciją apie 2016 metų renginį. 

 

2015 konferencijos EMINENT gairės – STEM švietime ir gyvenime

Šių metų lapkričio 19 – 20 Barselonoje 257 dalyviai iš 37 šalių susitiko aptarti STEM švietime ir gyvenime bei apžvelgė siekius pasiektus per antrąjį projekto „Scietix“ etapą. Projekto lyderiai savo veiklą pristatė 20 parodos stendų, o konferencijos dalyviai pasisėmė patirties 5 seminarų metu.​