arrow_back Grįžti

Europos moyklų tinklo informacinis biuletenis (lapkritis)

Europos moyklų tinklo informacinis biuletenis (lapkritis)

Atsinešk savo įrenginį“ (Bring Your own device) – gidas mokyklų lyderiams

Šis gidas mokyklų lyderiams ir politikams yra parengtas, kad pristatytų šio mokymo modelio gares, galimybes ir pamokų planų pavyzdžius iš Europos ir kitų žemynų mokyklų. 

RRI (Atsakingų mokslinių tyrimų ir inovacijų) projektas – puiki galimybė švietimo bendruomenei

Šis projektas – tai procesas, pakeisiantis mokslinių tyrimų ir inovacijų ateitį, bei puiki galimybė įsitraukti švietimo bendruomenei. Projekto metu bus parengtas įrankių rinkinys visiems suinteresuotiems atsakingais moksliniais tyrimais. Daugiau informacijos čia

Vienuolika mokyklų buvo apdovanotos pirmuoju verslumo mokyklos prizu

Vienuolika mokyklų iš 11 Europos šalių laimėjo verslumo mokyklos apdovanojimus – nacionalinį ir Europinį pripažinimą, kaip mokyklos puikiai įtraukiančios verslumą į ugdymo procesą. Apdovanojimų ceremonija vyko Europos Parlamente Briuselyje. Laimėtojai atrinkti pagal skirtingus kriterijus – verslumo strategijos ir vizijos įtrauktis į ugdymo procesą, išteklių skyrimas, mokytojų mokymas, vietinės bendruomenės ir verslo įsitraukimas. 

Naujas tinklo „BIKnet“ portalas

Šis visai visuomenei skirtas portalas suteikia prieiga prie informacijos, pagalbos ir išteklių apie geresnio interneto temas. Tai taip pat yra pagrindinis kelrodis Europos Saugesnio interneto centrams. Portale rasite tinklo „BIKnet“ mėnesinius informacinius biuletenius, internetinių paslaugų gidus, e. saugumo išteklių saugyklas bei informacinius vaizdo siužetus.

Programos „eTwinning“ dešimtmečio ataskaita

Šioje dešimtmečio ataskaitoje rasite 6000 programos „eTwinning“ dalyvių apklausos rezultatus. Šios apklausos tikslas – ištirti, kaip programa veikia dalyvaujančių mokytojų profesinę veiklą. Savanoriai, atsakę į apklausos sakinius, padėjo sukurti pagrindą, leisiantį programai „eTwinning“ vystyti paslaugos Europos švietimo bendruomenei. Programa „eTwinning“ taip pat pristato tinklapį, kuriame rasite visus su programos dešimtmečiu susijusius straipsnius. 

Griauname barjerus Saugesnio interneto forume

12-asis Saugesnio interneto forumas vyko spalio 28-29 dienomis Liuksemburge. Šiais metais forumo tema buvo „Griauname barjerus geresniam internetui“. Daugiau nei 250 dalyvių susirinkę diskutavo apie naujausias gaires, rizikas ir būdus kurti geresnį internetą visiems. 

IKT mokymosi platforma ieško partnerių

I-LINC platforma, skirta mokytis Informacinių ir komunikacinių technologijų ir taip skatinti jaunimo įsidarbinimo ir verslumo lygį, ieško organizacijų ir projektų iš IKT, švietimo ir mokymo, įtraukties, jaunimo, įsidarbinimo ir verslumo sričių. Šiuo tikslu buvo parengta apklausa, kad visi suinteresuotieji galėtų siūlyti organizacijas, kurios galėtų būti įtrauktos į projekto duomenų bazę. Projekto tikslas yra suburti aktyvią bendruomenę, siekiančią pagerinti jaunimo įsidarbinimo lygį.