arrow_back Grįžti

Mokytojų naujienų biuletenis Nr. 2010/55

Mokytojų naujienų biuletenis Nr. 2010/55

Trumpai:

  • Jau veikia „iTEC“ tinklalapis
  • Naujas internetinis išteklius, skirtas skatinti jaunimą domėtis pilietiškumu
  • Tinkantys keliauti“ skaitmeniniai mokymosi ištekliai – seminaras „eTwinning mokytojams“
  • Jau galite registruotis „Scietix“ konferencijai!
  • „Xperimania“ filmas: Pažiūrėkite, kaip paversti mokslą smagiu!
  • Kas taps „Teachtoday“ rengiamo konkurso geriausiu – kas taps pirmojo 2011 metų mėnesio mokytoju?
  • Parsisųskite „Insafe“ tinklo parengtus skaitmeninius išteklius

Svarbiausi įvykiai

Jau veikia „iTEC“ tinklalapis 

„iTEC“ kviečia jus daugiau sužinoti apie šią iniciatyvą ir apsilankyti jų naujame tinklalapyje. Aktualus ir įdomus turinys, pavyzdžiui, interviu su Mark Robinson iš „Promethean“, bus nuolatos atnaujinamas, kad būtų galima jus informuoti apie tai kaip tobulinamos ateities klasės. Daugiau skaitykite čia.

Naujas internetinis išteklius, skirtas skatinti jaunimą domėtis pilietiškumu 

„Pan-EU Youth“ – tai unikali internetinė platforma, orientuota į jaunus žmonės nuo 14 iki 18 metų amžiaus. Šioje platformoje jie gali rašyti tinklaraštį, balsuoti bei dalintis vaizdo siužetais susijusiais su jiems rūpimais pilietiškumo klausimais. Platforma buvo sukurta gruodžio pradžioje ir mokyklos bei mokytojai jau pradeda ja naudotis įvairių dalykų pamokose: Informacinių technoligijų, etikos ir socialinių mokslų ir kalbų pamokose. Linkime „Pan-EU Youth“ sekmės! Daugiau skaitykite čia.

„Tinkantys keliauti“ skaitmeniniai mokymosi ištekliai – seminaras „eTwinning mokytojams“ 

Vienas iš seminarų vykusių „eTwinning“ profesinio tobulinimosi seminarų sesijoje Helsinkyje buvo apie mokytojų skaitmeninių išteklių naudojimą. Seminarą vedė „eQNet“ partneriai, o pagrindinis seminaro klausimas buvo „Ar skaitmeniniai mokymosi ištekliai gali būti naudojami kitų šalių mokytojų?“. Daugiau skaitykite čia.

Jau galite registruotis „Scietix“ konferencijai! 

Jau galite registruotis dalyvauti „Scientix“ europinėje konferencijoje, vyksiančioje Briuselyje, 2011 metų gegužės 6 – 8 dienomis. Nepraleiskite progos susipažinti su bendruomenės nariais, dalintis patirtimi ir prisidėti prie gamtos mokslų mokymo tobulinimo Europoje – dalyvaukite pirmojoje Europinėje „Scientix“ konferencijoje, vyksiančioje 2011 metų gegužės 6 – 8 dienomis, Briuselyje. Dalyvių skaičius ribotas, tad paskubėkite registruotis! Daugiau skaitykite čia.

Mokyklų projektai

„Xperimania“ filmas: Pažiūrėkite, kaip paversti mokslą smagiu! 

2010 metais „Xperimania“ mokslo ambasadoriai lankė mokyklas visoje Europoje ir mokiniams bei mokytojams demonstravo paprastu ir smagius mokslinius triukus. Šiame filme galėsite pamatyti kaip vyko seminarai ir kokie ambasadorių ir dalyvių atsiliepimai apie juos. Daugiau skaitykite čia.

Kas taps „Teachtoday“ rengiamo konkurso geriausiu – kas taps pirmojo 2011 metų mėnesio mokytoju? 

Dabar jūs turite galimybę tapti „Teachtoday“ rengiamo konkurso geriausiu pirmojo 2011 metų mėnesio mokytoju., taigi, jeigu turite inovatyvių idėjų, planų ar patirčių skatinančių atsakingai naudotis skaitmeninėmis technologijomis klasėje (pavyzdžiui, internetas, mobilieji telefonai, socialiniai tinklai ir žaidimų įrenginiai) tai jūsų proga mums apie tai pranešti! Kiekvienas „Mėnesio mokytojas“ bus apdovanotas piniginiu prizu, skirtu padėti įgyventi „eSafety“ projektą klasėje. Daugiau skaitykite čia.

Ištekliai

Parsisųskite „Insafe“ tinklo parengtus skaitmeninius išteklius 

Šiame antrajame skaitmeniniame rinkinyje rasite daugybę mokymosi išteklių iš visos Europos. Šios priemonės padės mokytojams mokyti vaikus ir kolegas saugiai naudotis internetu ir kitomis technologijomis. Nuo vadovėlių mokytojams iki filmukų tėvams ir vaikams – rinkinyje yra 30 aukštos kokybės išteklių, kurie bus labai naudingi profesionalams dirbantiems su vaikais ir jaunimu. Daugiau skaitykite čia.

Artimiausi renginiai

Sausio 18 dieną: Susitikimas „Metaduomenų taikymo modeliai“

Vasario 17 – 18 dienomis: „Aspect“ strateginis seminaras apie švietimo leidybos ateitį