arrow_back Grįžti

Rugpjūtis, Nr. 7 (296)

Rugpjūtis, Nr. 7 (296)

Septintasis „Švietimo naujienų“ numeris – lyg atsisveikinimas su vasara ir bandymas pasilabinti su naujaisiais mokslo metais. Atsisveikinimas su vasara, nes apžvelgiame vaikų vasaros poilsį ir atnaujintas stovyklas. Pasidžiaugiame atgijusia stacionaria stovykla Ukmergės rajone, Vepriuose. (Ukmergės rajono savivaldybė, parengusi stovyklos renovavimo projektą, gavo beveik 2 mln. Lt paramos iš Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų priežiūros komiteto).

 

Taip pat pasakojame apie vaikų poilsį, kuris buvo skirtas pažinti, išmokti ir gimtinę pamilti. Šio tikslo siekė moksleivių stovyklos nacionaliniuose ir regioniniuose šalies parkuose. Taigi apie vasaros poilsį pasakėme viską ir apie tai šiemet daugiau neberašysime.

 

Septintajame leidinio numeryje spausdiname DALYKO IR UŽSIENIO KALBOS INTEGRUOTO MOKYMO(SI) GAIRIŲ priedą, pristatome Eugenijaus JOVAIŠOS darbų ciklą „Istorija ir kompiuteriai“, kuris yra puiki dovana novatoriškam istorijos mokytojui, norinčiam savo dalyką mokyti kitaip, susipažįstame su tais, kurie „pasirinko mokyti“, ir žvalgomės po mokyklas, kurios šią vasarą sulaukė galimybės atsinaujinti.

 

Leidinys Švietimo panorama Dalyko ir užsienio kalbos integruoto mokymo(si) gairės (projektas)