Tinklalapio logotipas
iKlasė
Išmaniųjų technologijų ekspertės, mokytojos Staselės Riškienės tinklaraštis apie tai, kaip pasinaudoti pažangiomis technologijomis šiuolaikinėje mokykloje.
open_in_browser Autoriaus dienoraštis

Augti ir padėti tobulėti kitiems

Augti ir padėti tobulėti kitiems
Nepriklausomas ir nekomercinis tinklaraštis kuriamas visiems, kurie domisi koučingu – profesionalams, entuziastams, vadovams. Šio tinklaraščio vizija – būti vienu iš koučingo kompetencijos lyderių bei prisidėti prie koučingo profesijos stiprinimo Lietuvoje. Autorius - Tomas Misiukonis, lektorius, akredituotas koučingo specialistas.
Aš mokausi
Interneto dienoraštis apie mokymąsi, švietimą, mokyklą. Autorius - Tomas Ubartas, Telšių r. Žarėnų „Minijos“ pagrindinės mokyklos vadovas.
Evaldas Bakonis
Interneto dienoraštis apie istorijos mokymą ir ne tik.
IT.main.lt
Interneto dienoraštis apie IKT taikymą švietime. Autorius - Gediminas Jonauskas, informacinių technologijų mokytojas metodininkas.
Inga Hokušienė
Technologijų mokytojos ekspertės interneto dienoraštis. Jame galite rasti medžiagos, kurią galite naudoti ugdymo(si) procese.
Naujausi straipsniai
2018-05-04
Muzika Valdo
Muzikos mokytojos interneto dienoraštis, kuriame dalinasi savo patirtimi. Mokytojos arkliukas, o gal ir visas žirgas yra choras, tad stengiasi vaikams perduoti savo gerąsias patirtis dainuojant, suteikti reikiamų žinių ir vertingai bei smagiai kartu leisti laiką muzikoje.
Tautodailė
Internetinio puslapio sukūrimo tikslas – bendradarbiaujant Radviliškio krašto tautodailininkams, mokytojams, mokiniams, išsaugoti savo krašto kultūros paveldą, užtikrinti jo sklaidą virtualioje erdvėje, skatinant skaitmeninę informaciją panaudoti ugdymo(si) procese bei sudaryti sąlygas visuomenei susipažinti su Radviliškio rajono tautodailininkų veikla bei kūryba, nesiekiant materialių tikslų.