Tinklalapio logotipas
iKlasė
Išmaniųjų technologijų ekspertės, mokytojos Staselės Riškienės tinklaraštis apie tai, kaip pasinaudoti pažangiomis technologijomis šiuolaikinėje mokykloje.
Naujausi straipsniai
2020-03-15
Cult of Pedagogy
Pedagogikos kulto tinklaraštį kuria žmonių komanda, siekianti, kad klasėje būtų taikomas kuo įdomesnis mokymas. Tinklaraščio redaktorė Jennifer Gonzalez su pedagoge Debbie Sachs, anglų kalbos ir literatūros mokytoja Holly Burcham ir chemijos ir fizikos mokytoja Barbara Paciotti nori pasidalinti naudinga mokymo patirtimi ir skatinti mokytojus tobulinti ugdymo procesą. Tinklaraščio įrašai skirstomi į tris kategorijas: Amatai (angl. The Craft), Pažvelk giliau (angl. Go Deep) ir Mokytojo siela (Teacher Soul).
korsigita
Tinklaraštis specialiesiems pedagogams, tėvams, auginantiems specialiųjų poreikių turinčius vaikus, klausos negalę turinčių žmonių bendruomenei ir visiems tiems, kurie mėgsta ugdymo naujoves.
open_in_browser Autoriaus dienoraštis

Pedagogas.lt tinklaraštis

Pedagogas.lt tinklaraštis
Projektas „Geroji patirtis“ – tai tinklaraščio tipo tekstai įvairiomis pedagogams aktualiomis temomis. Tekstus rašo ir patirtimi dalijasi patys pedagogai, todėl didžiausia šių tekstų vertė – praktiškai pritaikoma informacija, kurią nesunkiai galima išmėginti savo pamokose. Projekto įgyvendinimu rūpinasi Pedagogas.lt komanda.
Evaldas Bakonis
Interneto dienoraštis apie istorijos mokymą ir ne tik.
Inga Hokušienė
Technologijų mokytojos ekspertės interneto dienoraštis. Jame galite rasti medžiagos, kurią galite naudoti ugdymo(si) procese.
Aš mokausi
Interneto dienoraštis apie mokymąsi, švietimą, mokyklą. Autorius - Tomas Ubartas, Telšių r. Žarėnų „Minijos“ pagrindinės mokyklos vadovas.
Muzika Valdo
Muzikos mokytojos interneto dienoraštis, kuriame dalinasi savo patirtimi. Mokytojos arkliukas, o gal ir visas žirgas yra choras, tad stengiasi vaikams perduoti savo gerąsias patirtis dainuojant, suteikti reikiamų žinių ir vertingai bei smagiai kartu leisti laiką muzikoje.
Tautodailė
Internetinio puslapio sukūrimo tikslas – bendradarbiaujant Radviliškio krašto tautodailininkams, mokytojams, mokiniams, išsaugoti savo krašto kultūros paveldą, užtikrinti jo sklaidą virtualioje erdvėje, skatinant skaitmeninę informaciją panaudoti ugdymo(si) procese bei sudaryti sąlygas visuomenei susipažinti su Radviliškio rajono tautodailininkų veikla bei kūryba, nesiekiant materialių tikslų.