Prima - Los geht's! Schülerbuch A1 Band 1

arrow_back Grįžti atgal

Prima - Los geht's! Schülerbuch A1 Band 1
L. Ciepielewska-Kaczmarek; Angelica Lundquist-Mog; Aleksandra Obradovic; Susanne Sperling; Giselle Valman

PASKIRTIS:

Vadovėlio serija PRIMA - LOS GEHT'S Band 1 (A1) skirta mokiniams nuo 9–11 metų ir gali būti naudojamas pirmaisiais vokiečių kalbos kaip antrosios užsienio kalbos mokymosi metais. Tai yra pirmoji trijų vadovėlių serijos dalis, orientuota į A1 kalbos mokėjimo lygį pagal Bendruosius Europos kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo metmenis. Vadovėlis „Prima. Los geht’s!“ tinkamas ugdyti A1 lygio Bendrojoje programoje numatytas užsienio (vokiečių) kalbos dalyko ir bendrąsias kompetencijas.

 

METODINIAI PRINCIPAI:

Vadovėlis pateikia šiai amžiaus grupei tinkamą šiuolaikišką turinį, su vaikams pritaikytu išdėstymu ir suteikia galimybę žaismingai mokytis vokiečių kalbos. Be užduočių, kurios ugdo pagrindinius kalbėjimo, skaitymo, rašymo ir klausymo gebėjimus, vadovėlyje taip pat rasite žaidybinių veiklų, įsimintinų dainelių, projektinių veiklų pavyzdžių.

Vadovėlį sudaro aštuoni aiškios struktūros skyriai, kurie pradedami nuo paveikslėliais gausaus įvado į temas. Temos įsisavinimui ir įtvirtinimui vadovėlyje naudojami skaitymo, kalbėjimo, rašymo ir klausymo pratimai, pasižymintys formų ir tipų įvairove. Naudodamas vadovėlio užduotis mokytojas gali individualizuoti ir diferencijuoti pamokos turinį pagal besimokančiųjų poreikius ir gebėjimus. Kiekviename skyriuje esama pratimų su vaizdo įrašais, kurie gali paįvairinti pamokas ir paskatinti mokinių mokymosi motyvaciją. Kiekviename skyriuje per projektinę veiklą ugdomas mokinių kūrybiškumas. Skyriuose gausu tarimo pratimų. Kiekvieno skyriaus pabaigoje yra komiksas ir su juo susijusi vaidinimo su pirštų lėlėmis užduotis. Kartojimo skyriai „Kleine Pause“ (trumpoji pertrauka) ir „Große Pause“ (ilgoji pertrauka) literatūrinių ir projektinių metodų pagalba, panaudojant vaizdo įrašus, leidžia mokiniams žaismingai ir kūrybiškai prisiminti nagrinėtas temas.

Pratybų sąsiuvinis papildo vadovėlyje pateiktą medžiagą. Abejose priemonėse susiję pratimai pažymėti sutartiniu ženklu. Pratybų sąsiuvinyje įklijuoti lipdukai, skirti užduočių vizualizacijoms ir mokinių rankų motorikai vystyti.

Mokytojo knygoje pateikiamos metodinės rekomendacijos, kaip planuoti pamokas. Aiškiai pateikiami pamokų tikslai ir uždaviniai. Knygoje pateikiami darbo lapai, kurie gali būti naudojami kaip papildoma medžiaga vadovėlio ir / ar pratybų sąsiuvinio užduotims. Taip pat knygoje yra vadovėlio ir pratybų sąsiuvinio garso įrašų tekstai, testai, pratybų sąsiuvinio užduočių atsakymai.

Skaitmeninis paketas su vadovėliu ir pratybomis, mokytojo knyga, garso ir vaizdo įrašais, darbo lapais mokytojui sudaro sąlygas paįvairinti pamokas. Pakete integruoti papildomi interaktyvūs pratimai.

SANDARA:

Vadovėlio komplektą sudaro šios dalys:

- vadovėlis;

- pratybų sąsiuvinis su garso įrašų CD;

- mokytojo knyga su testais ir garso įrašų vadovėliui CD;

- animaciniai filmai ir kiti vaizdo įrašai, pasiekiami leidyklos interneto svetainėje;

- skaitmeninis vadovėlis su integruota garso ir vaizdo medžiaga, interaktyviais pratimais;

- skaitmeninis pratybų sąsiuvinis su integruota garso ir vaizdo medžiaga, interaktyviais pratimais;

- skaitmeninis paketas su vadovėliu ir pratybomis, mokytojo knyga, garso ir vaizdo įrašais, darbo lapais;

- žodžių mokymosi kortelės.
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbos
Dalykas
Užsienio kalba (vokiečių)
Klasė
5 klasė
Kalba
Vokiečių
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
80
Pirmojo leidimo metai
2018
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
9783065206259
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
Cornelsen Verlag/UAB "Šviesa"
Leidėjo adresas
Vytauto pr. 29, LT-44352 Kaunas
Leidėjo telefonas
+37061422022
Leidėjo svetainė
https://www.sviesa.lt/
Leidėjo el. paštas
info@sviesa.lt
Leidėjo pasirinkto vertintojo recenzija
vadovelio-recenzija-prima-los-gehts-a1-edvinas-simulynas