Prima plus Schülerbuch A2/2

arrow_back Grįžti atgal

Prima plus Schülerbuch A2/2
Friederike Jin; Lutz Rohrmann

PASKIRTIS:

Vadovėlio serija PRIMA PLUS A2.2 skirta mokiniams nuo 15 metų ir gali būti naudojamas ketvirtaisiais ir penktaisiais vokiečių kalbos kaip antrosios užsienio kalbos mokymosi metais. Tai yra ketvirtoji septynių vadovėlių serijos dalis, orientuota į A2.2 kalbos mokėjimo lygį pagal Bendruosius Europos kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo metmenis. Vadovėlis „Prima plus“ tinkamas ugdyti A2.2 lygio Bendrojoje programoje numatytas užsienio (vokiečių) kalbos dalyko ir bendrąsias kompetencijas.

 

METODINIAI PRINCIPAI:

Vadovėlį sudaro 7 skyriai ir 2 papildomi kartojimo skyriai. Skyriaus įvade pristatomi mokymosi tikslai. Temos įsisavinimui ir įtvirtinimui vadovėlyje naudojami skaitymo, kalbėjimo, rašymo ir klausymo pratimai, pasižymintys formų ir tipų įvairove. Naudodamas vadovėlio užduotis mokytojas gali individualizuoti ir diferencijuoti pamokos turinį pagal besimokančiųjų poreikius ir gebėjimus. Didelis dėmesys skiriamas mokinių kalbėjimo įgūdžių lavinimui ir rašymui apie save bei turimas patirtis. Vadovėlyje ypatingas dėmesys skiriamas D-A-CH principui (D raidė žymi Vokietiją, A – Austriją, CH – Šveicariją), kuris skatina mokinius mokantis vokiečių kalbos lygiaverčiai pažinti visų vokiškai kalbančių šalių kraštus, kultūras ir kalbinius aspektus. Kiekviename skyriuje esama pratimų su vaizdo įrašais, kurie gali paįvairinti pamokas ir paskatinti mokinių mokymosi motyvaciją. Mokėjimo mokytis kompetencija ugdoma kiekvieno skyriaus pabaigoje esančioje dalyje „TIPP“ (patarimas). Dalis „Das kannst du“ (tu tai gali) skirta mokiniams įsivertinti tai, ko jie išmoko kiekviename skyriuje.

Pratybų sąsiuvinis papildo vadovėlyje pateiktą medžiagą. Pratimų žymėjimas vadovėlyje ir pratybų knygoje sutampa. Abejose priemonėse susiję pratimai pažymėti sutartiniu ženklu.

Mokytojo knygoje pateikiamos metodinės rekomendacijos, kaip planuoti pamokas. Aiškiai pateikiami pamokų tikslai ir uždaviniai. Knygoje pateikiami darbo lapai, kurie gali būti naudojami kaip papildoma medžiaga vadovėlio ir / ar pratybų sąsiuvinio užduotims. Taip pat knygoje yra vadovėlio ir pratybų sąsiuvinio garso įrašų tekstai, pratybų sąsiuvinio užduočių atsakymai.

Skaitmeninis paketas su vadovėliu ir pratybomis, mokytojo knyga, garso ir vaizdo įrašais, darbo lapais mokytojui sudaro sąlygas paįvairinti pamokas. Pakete integruoti papildomi interaktyvūs pratimai.

 

SANDARA:

Vadovėlio komplektą sudaro šios dalys:

- vadovėlis;

- pratybų sąsiuvinis su garso įrašų ir interaktyviųjų pratimų CD;

- mokytojo knyga;

- testų sąsiuvinis su garso įrašų CD;

- DVD su vaizdo įrašais, paveikslėliais ir darbo lapais vadovėliui;

- CD su garso įrašais vadovėliui;

- skaitmeninis vadovėlis su integruota garso ir vaizdo medžiaga, interaktyviais pratimais;

- skaitmeninis pratybų sąsiuvinis su integruota garso ir vaizdo medžiaga, interaktyviais pratimais;

- skaitmeninis paketas su vadovėliu ir pratybomis, mokytojo knyga, garso ir vaizdo įrašais, darbo lapais.
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbinis ugdymas
Dalykas
Užsienio kalba (vokiečių)
Klasė
9 klasė
Kalba
Vokiečių
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
80
Pirmojo leidimo metai
2015
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
9783061206499
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
Cornelsen Verlag/UAB "Šviesa"
Leidėjo adresas
Vytauto pr. 29, LT-44352 Kaunas
Leidėjo telefonas
+37061422022
Leidėjo svetainė
https://www.sviesa.lt/
Leidėjo el. paštas
info@sviesa.lt
Leidėjo pasirinkto vertintojo recenzija
vadovelio-recenzija-prima-plus-a2-2-edvinas-simulynas