Insight Intermediate Second edition

arrow_back Grįžti atgal

Insight Intermediate Second edition
Jayne Wildman, Clare Thacker, Alexandra Paramour, Cathy Myers

Insight Intermediate second edition orientuotas į anglų kalbos B1/B2 mokėjimo lygį ir siekia integruotai ugdyti visus programoje numatytus kalbinius gebėjimus. Vadovėlyje apimta visa BP numatyta tematika, komunikacinės intencijos ir kiti turinio dalykai. Vadovėlis yra pagrįstas „Oxford“ anglų kalbos mokymosi sistema (OxELF).

Vadovėlyje pateiktos užduotys skatina mokinius ugdyti globalaus piliečio įgūdžius: mokiniai mokomi, kaip sėkmingai dirbti komandoje, spręsti iškilusias problemas, įgyti įgūdžių, reikalingų norint mokytis visą gyvenimą.

„Global Skills“ skirtos užduotys skatina moksleivius mokytis, kaip mokėjimą apibendrinti, interpretuoti, paaiškinti, mąstyti analitiškai, pagrįsti savo atsakymus, išreikšti argumentuotą nuomonę.

Gramatikos ir vartosenos mokoma integruotai, kartu su kalbiniais gebėjimais ir leksika; taisyklių sąvadas ir papildomi pratimai pateikiami atskiru skyriumi; gramatikos taisyklėms pristatyti pateikiama vaizdo įrašų.

Vadovėlyje gausu tarpdalykinio ugdymo užduočių. Skaitydami ir klausydami tekstus anglų kalba, mokiniai gauna žinių apie meno, geografijos, gamtos mokslų, technologijų ir pan. dalykus.

Klasikinės literatūros kūrinių ištraukos gilina mokinių literatūrines žinias, o įvadinė informacija, istorinio fono aprašymas bei trumpos rašytojų biografijos suteikia papildomų istorinių ir kultūrinių žinių, plečia bendrąjį išsilavinimą. Patrauklus literatūrinių tekstų ištraukų pateikimas turėtų paskatinti mokinius skaityti anglišką literatūrą savarankiškai.

Vadovėlis parengtas atsižvelgiant į šiuolaikinę mokymo(si) aplinką, kai derinamos spausdintos ir skaitmeninės mokymo(si) priemonės. Skaitmeninis turinys, mokymosi ir įsivertinimo medžiaga leidžia padidinti mokinių savarankiškumą ir sumažinti mokytojo darbo sąnaudas.

Vadovėlis yra šiuolaikiškas, patrauklus paaugliams ir patogus mokytojams.
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbinis ugdymas
Dalykas
Užsienio kalba (anglų)
Klasė
9 klasė
Kalba
Anglų
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nenustatyta
Puslapių skaičius
143
Pirmojo leidimo metai
2022
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
9780194265140
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
Oxford University Press/Atstovas UAB „Humanitas“
Leidėjo adresas
Butrimonių g.9, LT-50220 Kaunas
Leidėjo telefonas
8 37 220 333
Leidėjo svetainė
www.humanitas.lt
Leidėjo el. paštas
jolitav@humanitas.lt
Leidėjo pasirinkto vertintojo recenzija
insight-intermediate-second-edition-recenzija2