Neformalusis vaikų švietimas

arrow_back Grįžti

supervisor_account Amžiaus grupė: 3–12 klasių mokiniai
event Trukmė: Visus metus
place Vieta: Kūrybos kampas 360, Pramonės pr. 6, Kaunas
person_pin Mokytojai: Giedrius Bučas

Kūrybinės dirbtuvės „Pasidaryk pats“

Tikslas – atskleisti mokiniams praktines „pasidaryk pats" veiklos galimybes ir sužadinti norą užsiimti technine kūryba.

Pagrindinė idėja yra antrinių žaliavų ir gamybos procese likusių atliekų panaudojimas bei senų nenaudojamų daiktų „prikėlimas“ antram gyvenimui. Mokomės „prikelti“ daiktus antram gyvenimui, gaminame juos iš antrinių žaliavų, plėtojame darnaus vartojimo kultūrą ir aplinkosaugos idėjas.

Edukacinio užsiėmimo metu mokiniams atskleidžiama galimybių kurti ir pasigaminti įvairių dalykų įvairovė, parodomi turimi jau pagaminti pavyzdžiai, mokiniai praktiškai išbando vieną pasirinktą kūrybos būdą. Pabaigoje mokinių grupėje aptariamos galimybės užsiimti technine kūryba namų sąlygomis.

Kūrybos kampas 360° - socialinė iniciatyva, plėtojanti darnaus vartojimo ir antrinio dizaino idėjas, besirūpinanti švaresnės ir sveikesnės aplinkos kūrimu. Dirbtuvėse mokomės daiktus "prikelti" antram gyvenimui ar pasigaminti juos iš antrinio panaudojimo žaliavų. Mokomės gyventi ekologiškai ir darniai, taip rūpinamės savo, savo vaikų ir visos planetos gyventojų sveikata, ugdome kūrybingas ir pilietiškas asmenybes. Dirbtuvės yra skirtos rankdarbių darbeliams, čia dirbama su smulkiais įrankiais - žirklės, peiliukai, klijų pistoletai ir pan., naudojamos įvairios plėvelės ir medžiagos, su kuriomis gali dirbti įvairaus amžiaus žmonės.


arrow_back Grįžti