Neformalusis vaikų švietimas

Jonavos R. Samulevičiaus progimnazijos iniciatyvos

person_pin Vykdytojas: Diana Sadauskienė

Rengėme sveikos gyvensenos renginį visų 5 klasių mokiniams ir jų tėvams (dalyvavo apie 100 dalyvių). Renginys buvo integruotas su technologijų, dailės, užsienio kalbų pamokomis. Per pamokas mokiniai aptarė, kas yra sveikas maistas, kokia fizinio aktyvumo nauda. Vakare renginys vyko sporto salėje ir fojė, renginio trukmė 3 valandos. Mokiniai kartu su tėveliais dalyvavo įvairiose estafetėse, žaidė kvadratą, krepšinį. Po to ragavo pačių mokinių pagamintą sveiką maistą. Sporto salėje buvo eksponuojami mokinių piešiniai sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo temomis. Pertraukų metu visiems šoko sportinių šokių kolektyvas „Magija“.

Kovo 11‑osios visuotinėse eitynėse dalyvavo apie 300 žmonių (mokiniai, jų tėvai ir mokytojai). Dalyviai, skanduodami mokyklos susikurtą šūkį ir plevėsuodami didžiule Lietuvos valstybės vėliava, susirinko prie Jonavos miesto savivaldybės ir žygiavo du kilometrus.

Kalėdiniame krepšinio turnyre dalyvavo šešios rajono gimnazijų ir progimnazijų komandos. 7–9 klasių mokiniai žaidė krepšinį. Turnyras vyko sporto salėje, truko apie 2 valandas.

Organizavome judriąsias pertraukas. Jų metu 3–4 ir 5–8 klasių mokiniai mankštinosi, atsakinėjo į klausimus sveikatos tema, o už teisingus atsakymus gavo vaisių (mus remia Visuomenės sveikatos biuras). Mokiniai galėjo pasisverti, sužinoti, kaip atliekamas dirbtinis kvėpavimas. Visi šie renginiai vyko sporto salėje pertraukų metu.

Dalyvavome nacionaliniame renginyje „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą“.

Organizuojame renginį 5 klasių mokiniams ir jų tėvams „Mes kartu jėga“, kalėdinį krepšinio turnyrą rajono mokykloms, dalyvaujame visuotinėse eitynėse Kovo 11‑ajai paminėti, akcijose „Diena be automobilio“, „Aktyvus rugsėjis“, „Diena be bandelės“, „Sveikas maistas“, Europos judėjimo savaitės renginiuose, projekte „Olimpinė karta“, Lietuvos mokyklų žaidynėse, organizuojame judriąsias pertraukas.Apsilankyti puslapyje arrow_forward arrow_back Grįžti Jonavos R. Samulevičiaus progimnazija_r.docx