Neformalusis vaikų švietimas

Kaišiadorių r. Žiežmarių mokyklos darželio „Vaikystės dvaras“ iniciatyvos

person_pin Vykdytojas: Rita Žukauskaitė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, sporto būrelio „Linksmosios estafetės“ vadovė

Sveikatinimo projektas „Aš judu ir tu judi, augam žvalūs ir sveiki“ vyko 2017 m. II ir IV ketvirtį. Įvairiose veiklose dalyvavo apie 150 Kaišiadorių r. Žiežmarių mokyklos‑darželio „Vaikystės dvaras“ ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo vaikų, bendruomenės narių. Vyko paskaitos, diskusijos, praktiniai užsiėmimai: „Vandenėlis troškulį malšina, prausia ir nuramina“, „Sveikas maistas – sveikas aš“, „Švara, grožis, sveikata“, „Švarios rankytės“.

Dėmesys skirtas saugaus elgesio prevencijai – vyko pokalbiai, praktiniai užsiėmimai kartu su Kaišiadorių policijos komisariato ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovais.

„Linksmybės ant batuto“ – renginys, skirtas vaikų judesio poreikiui tenkinti. Tam buvo išnuomotas didelis batutas. Pašokinėti ant batuto turėjo galimybę ne tik mokyklos‑darželio ugdytiniai, bet ir dienos centro bei visos gyvenvietės vaikai.

Pasaulinės košės dienos rytą pasitikome kartu su draugais ir mokytojais pusryčiams valgydami sveiką, iš kokybiškų avižų pagamintą „Malsena“ košę.

„Rudens gėrybių vaišės“ – tai šventė, kurios metu vaikai iš daržovių ir vaisių gamino salotas, jomis vaišinosi patys ir vaišino draugus (kitų grupių ir klasių vaikus).

„Aerobika“ – mokyklos‑darželio bendruomenės moterų aerobikos užsiėmimai mokyklos‑darželio sporto salėje kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį.

Sveikatinimo savaitės užsiėmimai:

pirmadienis – klasių ir grupių sveiko maisto pristatymas „Sveikų produktų vaišės“;

antradienis – informaciniai stendai, lankstinukai, atmintinės „Sveiki ir žalingi maisto produktai“;

trečiadienis – sporto šventė mokyklos‑darželio ugdytiniams „Aš judu ir tu judi, augam žvalūs ir sveiki“;

ketvirtadienis – pradinių klasių mokinių turistinis žygis „Judėk, kad būtum sveikas“ (žygis į poilsio ir žaidimų aikštelę prie Strėvos upės, sporto varžybos ir žaidimai); ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikams sporto rungtys ir žaidimai buvo parengti įstaigos teritorijoje;

penktadienis – žmogaus saugos integruojamoji programa „Aš – saugus, kai žinau“ (saugumo prevencija artėjant vasaros atostogoms).Apsilankyti puslapyje arrow_forward arrow_back Grįžti Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis Vaikystės dvaras_r1