Tinklalapio logotipas

Kauno Maironio universitetinės gimnazijos iniciatyvos

person_pin Vykdytojas: Vidas Grigonis, kūno kultūros mokytojas ekspertas

2017–2018 mokslo metais Maironio universitetinėje gimnazijoje vyko daug renginių.

Maironio universitetinės gimnazijos taurės varžybose dalyvavo pagrindinių mūsų gimnazijos partnerių – Kauno rajono Ugnės Karvelis gimnazijos – komanda. Šiose varžybose dalyvavo dvidešimt penki 9–12 klasių mokiniai. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.

Kauno miesto mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo varžybose, kurios vyko mūsų gimnazijoje, dalyvavo penkiasdešimt Kauno miesto mokyklų 9–12 klasių mokinių. Gimnazijos komandai atstovavo 8 mokiniai. Mūsų gimnazijos komanda tapo šių varžybų nugalėtoja.

Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse svarsčių kilnojimo varžybose Maironio universitetinės gimnazijos sporto salėje dalyvavo 60 mokinių iš septynių Lietuvos gimnazijų. Maironio universitetinės gimnazijos komanda šiose varžybose iškovojo antrąją vietą ir įgijo teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse varžybose. Finalinės varžybos vyko Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje. Mūsų gimnazijos komanda užėmė devintąją vietą.

Gimnazijos svarsčių kilnojimo komanda dalyvavo Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos ilgo ciklo čempionate, kuris vyko Marijampolėje. Gimnazijos mokiniai (jaunių amžiaus grupėje) Tauras Paliokas ir Simonas Skučas iškovojo pirmąją vietą, Mindaugas Jakubavičius – antrąją vietą, o Marius Gudelis – trečiąją vietą. Komandinėje įskaitoje Maironio universitetinės gimnazijos komanda užėmė ketvirtąją vietą.

Kauno miesto mokyklų žaidynių smiginio varžybose dalyvavo penkiolika komandų, iš viso 30 dalyvių. Gimnazijos atstovai – Paulius Čivilis ir Linas Pukelis – iškovojo pirmąją vietą.

Lietuvos mokyklų finalinėse mokyklų žaidynių smiginio varžybose dalyvavo trisdešimt komandų iš visos Lietuvos, iš viso 60 dalyvių. Maironio universitetinės gimnazijos komanda užėmė penktąją vietą.

Dalyvavome dvidešimtajame Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos dvikovės čempionate. Jaunių grupėje svorio kategorijoje iki 53 kg Tauras Paliokas užėmė antrąją vietą, svorio kategorijoje iki 56 kg Augustas Kučinskas užėmė trečiąją vietą, svorio kategorijoje iki 73 kg Marius Gudelis užėmė antrąją vietą, svorio kategorijoje iki 85 kg Simonas Skučas antrąją vietą. Jaunimo grupėje svorio kategorijoje iki 68 kg Lukas Čepaitis iškovojo trečiąją vietą. Komandinėje įskaitoje Maironio universitetinės gimnazijos komanda užėmė penktąją vietą.

Maironio universitetinės gimnazijos sporto salėje ketvirtus metus iš eilės vyko Kauno miesto mokyklų štangos spaudimo gulint varžybos. Dalyvavo keturios Kauno miesto gimnazijos, varžėsi 28 dalyviai. Mūsų gimnazijos komanda iškovojo trečiąją vietą.

Mokiniai ruošdamiesi šioms varžyboms treniravosi, sveikai maitinosi, reguliavo savo svorį, susipažino su kitų mokyklų mokiniais, varžybų metu susirado draugų.

Apsilankyti puslapyje arrow_forward arrow_back Grįžti Kauno_Maironio_universitetine_r