Neformalusis vaikų švietimas

Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos iniciatyvos

person_pin Vykdytojas: Regimantas Abarius

Sveikatos ir sporto dienos pažintiniai, kultūriniai ir sporto renginiai vyko 4–5 valandas miesto sporto centre ir gimnazijos sporto salėje. Dalyvavo apie 80–90 mokinių. Mokiniai rinkosi patinkančią veiklą – žaidė krepšinį, tinklinį, futbolą, grindų riedulį, regbį, šaškėmis, šachmatais. Atleisti nuo aktyvios fizinės veiklos mokiniai dalyvavo sveikos gyvensenos užsiėmime arba edukacinėje ekskursijoje. Buvo pildomos varžybų lentelės, paskelbti rezultatai.

„Atžalyno“ rudens krosas vyko rugsėjo mėnesį gimnazijos stadione. Renginys truko 3 valandas, jame dalyvavo apie 70 mokinių. Mokiniai krosui ruošėsi kūno kultūros pamokų metu, o dalyvavo geriausių rezultatų pasiekę ir visi norintys mokiniai. Geriausi bėgikai pateko į gimnazijos rinktinę ir dalyvavo mokyklų žaidynių kroso varžybose. Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti diplomais, apie renginius paskelbta gimnazijos interneto svetainėje.

Kalėdinis krepšinio turnyras vyko 4 valandas. Jame dalyvavo 12 komandų po 3–4 žaidėjus. Renginio metu organizuotas metimo į krepšį konkursas, vyko merginų šokių grupių pasirodymai. Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti diplomais.

Svarsčių kilnojimo, štangos spaudimo, badmintono, stalo teniso, smiginio, tinklinio varžybas rengia šių būrelių vadovai. Dalyvauja visi norintys (po 10–20 mokinių). Varžybos vyksta po pamokų. Nugalėtojai ir prizininkai apdovanojami diplomais, varžybų akimirkos skelbiamos gimnazijos interneto svetainėje.

Štangos spaudimo, svarsčių kilnojimo asmeninių rezultatų gerinimo varžybose mokiniai siekia pagerinti savo oficialų rezultatą ir už tai yra apdovanojami. Varžovai tarpusavyje nerungtyniauja.Apsilankyti puslapyje arrow_forward arrow_back Grįžti Kedainiu Atzalyno_Paraiska_r