Neformalusis vaikų švietimas

Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinės mokyklos iniciatyvos

person_pin Vykdytojas: Birutė Darkintienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Mokykla sudaro sąlygas ne tik mokyklos mokiniams, bet ir miestelio jaunimui, bendruomenei užsiimti sportine veikla. Tikimės, kad dalyvaudami projekte „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ turėsime daugiau galimybių sveikatinimui ir sveikai gyvensenai propaguoti, puoselėti turimus fizinio aktyvumo įgūdžius.

Mokykloje yra sporto salė, įrengta švieslentė, krepšinio, tinklinio, futbolo aikštelės. Mokiniai aktyviai sportuoja, dalyvauja mokyklų žaidynėse, mokyklos bendruomenė propaguoja sveiką gyvenimo būdą. Mokykloje mokiniai mokosi žaisti krepšinį, rankinį, tinklinį, futbolą ir kt. žaidimus. Sveikatinimo, sporto konkursams, varžyboms, čempionatams rengiami įvairaus amžiaus auklėtiniai: ikimokyklinio ugdymo, priešmokyklinio ugdymo, 1–4 klasių, 5–10 klasių. Renginiuose dalyvauja ne tik mokiniai, bet ir tėvai, mokytojai. Mokiniai mokyklą garsina apskrities, nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose.

Įvairių užsiėmimų, renginių metu ugdytiniai atlieka fizinius pratimus, atsakinėja į pateiktus klausimus, piešia, diskutuoja ir kt. Renginiuose dalyvavo apie keturiasdešimt ikimokyklinės grupės vaikų, penkiasdešimt penki pradinių klasių mokiniai, šešiasdešimt penki 5–10 klasių mokiniai ir aštuoniasdešimt kitų mokyklos bendruomenės narių ir svečių.  

Partneriai:

Klaipėdos r. savivaldybės švietimo skyrius, Klaipėdos r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras,Gargždų sporto mokykla,Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos r. policijos komisariatas,Klaipėdos r. savivaldybės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Lietuvos šaulių sąjungos Gargždų šaulių 309 kuopa (mokiniai nariai),Klaipėdos r. Endriejavo seniūnija,Klaipėdos r. laikraštis „Banga“, Endriejavo visuomeninė jaunimo organizacija „Sūkurys“.

 Apsilankyti puslapyje arrow_forward arrow_back Grįžti Klaipedos_Endriejavo_r