Neformalusis vaikų švietimas

Klaipėdos r. Pašlūžmio mokyklos daugiafunkcio centro iniciatyvos

person_pin Vykdytojas: Loreta Toleikienė

Sveika mityba, asmens higiena ir fizinis aktyvumas – pagrindiniai sveikatos stiprinimo būdai. Todėl skatiname sveiką mitybą, fizinį aktyvumą, asmens higienos reikalavimų laikymąsi. Suprantame, kad sunku keisti mitybos įpročius, tačiau tikime, kad suteikdami žinių ir parodydami, jog sveikas maistas yra skanus, suformuosime teisingą mūsų mokinių požiūrį į mitybą. Siekiame, kad vaikai nuo mažų dienų suprastų sveikos mitybos svarbą ir gebėtų sveikai maitintis. Spalio 10 d. mokyklos valgykloje vyko Pasaulinės košės dienos renginys, kuriame dalyvavo visi ikimokyklinės ugdymo grupės ugdytiniai ir pradinių klasių mokiniai. Jie ragavo įvairių kruopų košių ir spėliojo, iš kokių kruopų jos pagamintos.

Mokykla organizavo Klaipėdos r. pradinių klasių mokinių kroso bėgimo varžybas. Jose dalyvavo 9 komandos. Mūsų mokiniai iškovojo antrąją vietą.

Birželio mėnesį mokykloje vyko projektas „Drauge mes galim“. Dalyviai turėjo įveikti ištvermės trasą. Vėliau jie bendravo, diskutavo apie sveiką gyvenimo būdą, vaišinosi arbata ir vaisiais.Apsilankyti puslapyje arrow_forward arrow_back Grįžti Klaipedos_Pasluzmio_r