Neformalusis vaikų švietimas

Klaipėdos Sendvario progimnazijos iniciatyvos

person_pin Vykdytojas: Laima Kelnerytė

Renginys „Gerbkime vieni kitus“ skirtas patyčioms mažinti ir pagarbai ugdyti. Renginio metu kalbama apie pagarbą vieni kitiems, demonstruojami įvairūs aikido technikos elementai, kurių pagrindinis tikslas neleisti susižeisti ir patiems sužeisti. Aikido – tai kovų menas, pagrįstas tolerancijos idėjomis ir puolančiojo energijos nukreipimu harmonijai ir santarvei kurti.

Mokykla 2016–2017 mokslo metais dalyvavo mokinių neformaliojo sveikatos ugdymo konkurse „Sveika mokykla“, taip pat konkurse „Judrioji klasė“. Šiais mokslo metais dalyvaujame konkurse „Sveikiausia mokykla“. Esame parengę sveikatinimo ir fizinio aktyvumo renginių 2017–2018 mokslo metams planą, kuris paskelbtas mokyklos interneto svetainėje, skyrelyje „Sveikata“.

Socialinė pedagogė ir vokiečių kalbos mokytoja kasmet organizuoja akciją „Saldžioji diena“, kurios metu vaikai prekiauja savo keptais skanėstais, o už surinktas lėšas perkame treniruoklius, stalo žaidimus. Jie laikomi mokyklos koridoriuose, kad mokiniai pertraukų metu jais naudotųsi ir turiningai leistų laiką.Apsilankyti puslapyje arrow_forward arrow_back Grįžti Klaipedos_Sendvario_r.docx