Neformalusis vaikų švietimas

Klaipėdos Vitės progimnazijos iniciatyvos

person_pin Vykdytojas: Lina Dūdienė

Siekdami stiprinti mokinių sveikatą, skatinti sveiką gyvenimo būdą, mokykloje nuolat organizuojame įvairius sporto, sveikos gyvensenos renginius, mokiniai dalyvauja konferencijose, projektuose, žaidynėse. Į veiklas siekiame įtraukti visus mokinius (šiuo metu jų yra 482), veiklos suplanuotos ir numatytos metiniuose planuose.

2017 m. lapkričio 8 d. Klaipėdos Vitės pagrindinės mokyklos 2b klasės mokinės Rūta Petkevičiūtė ir Sintija Ramonaitė dalyvavo šalies mokinių pažintinėje‑praktinėje konferencijoje „Aktyvus, saugus ir sveikas“. Antrokės pristatė pranešimą „Jausies saugiai, valgysi sveikai ir gyvensi linksmai“. Konferencija vyko Šiaulių „Romuvos“ progimnazijoje.

Konkurse „Sveikuolių sveikuoliai 2017“ 5b klasė laimėjo pirmąją vietą. Šio konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą, vertinti savo ir kitų galimą potencialą dirbti komandoje.

Rugsėjį vyko Olimpinio judėjimo dienos, kurių metu mokiniai buvo supažindinti su įvairiomis sporto šakomis.Apsilankyti puslapyje arrow_forward arrow_back Grįžti Klaipedos_Vites_pagrindine_r