Neformalusis vaikų švietimas

Lazdijų r. Šventežerio mokyklos iniciatyvos

person_pin Vykdytojas: Ričardas Čepononis

Tradicinė Šventežerio mokyklos sporto šventė organizuojama mokslo metų pabaigoje. Dalyvauja 1–10 klasių mokiniai, iš viso apie 80 dalyvių. Mokiniai varžosi įvairiose sporto rungtyse ir žaidimuose.

Integruota Europos kalbų ir sporto diena skirta 5–10 klasių mokiniams. Dalyvauja apie 50 dalyvių.

Tradicinėje pavasario sporto šventėje dalyvauja ir svečių komandos iš Stebulių ir Krosnos. Iš viso šventėje dalyvauja apie 70 dalyvių.

Neformaliojo ugdymo diskgolfo ir krepšinio būrelius lanko 35 mokiniai, kurie atstovauja mokyklai rajoninėse ir šalies varžybose. Diskgolfo komanda dalyvauja šalies lygoje svečių teisėmis.

Valančiukų būrelį lanko 20 mokinių, bokso būrelį – 15 mokinių, jaunųjų šaulių būrelį – 20 mokinių.

Mokykla priklauso sveikatą stiprinančių mokyklų tinklui, vykdo įvairias akcijas higienos ir sveikos mitybos įgūdžiams formuoti, žalingų įpročių prevenciją. Mokykla bendradarbiauja su Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru.

Kartu su VĮ Alytaus regiono keliai ir Lazdijų r. policijos komisariatu vykdome saugios aplinkos kūrimo projektą „Laukiantiems autobuso“. Būrelis Šventežerio mokyklos mokinių išgražino autobusų stotelės paviljono sienas. Meno kūriniu tapusi stotelė suteikia puikią progą atkreipti dėmesį į eismo dalyvių saugumą keliuose. Paviljone visus eismo dalyvius pasitinka kurmis su draugais ir šunelis Amsis, kurie ragina naudoti atšvaitus ir būti atidžius kelyje. Tai pirmoji tokia spalvinga autobusų stotelė Lazdijų rajone. Jų dažymą inicijuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

 Apsilankyti puslapyje arrow_forward arrow_back Grįžti Lazdiju_Sventezerio_r.docx