Tinklalapio logotipas

Molėtų r. Joniškio mokyklos daugiafunkcio centro iniciatyvos

person_pin Vykdytojas: Edita Žilinskaitė Pukėnienė

2016–2017 mokslo metai

Molėtų rajono mokyklų mokinių sporto žaidynių rudens kroso varžybų pagrindinių mokyklų komandinėje įskaitoje mokiniai užėmė antrąją vietą.

Lietuvos mokyklų kaimo vietovių krepšinio vaikinų (gimusių 2000 m. ir jaunesnių) rajoninėse varžybose mokiniai užėmė antrąją vietą.

Rajoninėse kvadrato varžybose 5–6 klasių mokiniai iškovojo trečiąją vietą.

Berniukų (gimusių 2004 m. ir jaunesnių) kvadrato varžybose iškovota trečioji vieta.

Mokiniai dalyvavo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Solidarumo bėgime.

2017–2018 mokslo metai

Spalio 3 d. Pabradės miesto seniūno taurės varžybų 1000 m sportinio ėjimo rungtyje mokiniai iškovojo ketvirtąją, penktąją ir šeštąją vietas.

Spalio 4 d. mokiniai dalyvavo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Solidarumo bėgime.

Spalio 10 d. vyko seminaras „Maitinkimės sveikai“ (lekt. R. Bogušienė).

Spalio 23–27 d. organizuota rudens talka, kurios metu grėbėme lapus.

Lapkričio 22 d. berniukų (gimusių 2004 m. ir jaunesnių) kvadrato varžybose mokiniai iškovojo trečiąją vietą.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų rajono mokinių (gimusių 2001 m. ir jaunesnių) krepšinio 3×3varžybose iškovota antroji vieta.

Sausio 19 d. tarpmokykliniame krepšinio turnyre, skirtame Lietuvos valstybės 100‑mečiui paminėti, mokiniai laimėjo pirmąją vietą.

Kovo 9 d. mokiniai dalyvavo projekto „Sveikatiada“ veikloje „Maisto detektyvų protmūšis“.

Kovo 10 d. mokiniai dalyvavo protmūšyje

Šokių būrelį lanko septyniolika 1–8 klasių mokinių. Užsiėmimai vyksta mokyklos aktų salėje pirmadieniais ir trečiadieniais (po 45 min.). Per metus mokinai išmoksta šokti keturis šokius. Šokių pasirodymus galima pamatyti per kalėdinį renginį ir Šeimų šventę. Mokyklos administracija šiuos mokinius įvertina padėkos raštais.

Krepšinio būrelį lanko aštuoni 7–10 klasių berniukai. Užsiėmimai vysta sporto salėje trečiadieniais (trukmė 45 min.). Komanda atstovauja mokyklai varžybose. Mokiniai skatinami padėkos raštais.

Judriųjų žaidimų būrelį lanko 1–6 klasių berniukai. Užsiėmimai vyksta sporto salėje, stadione penktadieniais (trukmė 45 min.). Berniukai mankštinasi ir žaidžia kvadratą. Komanda atstovauja mokyklai varžybose. Mokinius mokyklos administracija ir varžybų organizatoriai skatina padėkos raštais.