Neformalusis vaikų švietimas

Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos iniciatyvos

person_pin Vykdytojas: Rūta Zaveckienė

Į mokykloje organizuojamus renginius stengiamės įtraukti kiek galima daugiau pradinių klasių mokinių. Fizinio aktyvumo veiklas skirstome pagal ugdytinių gebėjimus, pomėgius, ugdymo programas.

Sporto savaitės renginiai mūsų mokykloje pamėgti, nes viso ugdymosi metu akcentuojama fizinio aktyvumo svarba ir nauda augančiam organizmui. Pamokų ir pertraukų metu sporto salėje, koridoriuose, lauke vyksta varžybos, estafetės, sirgalių varžytuvės. Vyresnieji pradinių klasių mokiniai ypač nori dalyvauti kvadrato varžybose. Mokinių ir mokytojų didžiausia intriga laukia, kai susiremia laimėjusių trečiokų ir ketvirtokų komandos.

Mokiniai, kurie tuo metu negali dalyvauti aktyvioje veikloje dėl sveikatos sutrikimų, skatinami piešti sporto tema, rinkti informaciją bibliotekoje internetu apie patinkančias sporto šakas ir vaizdžiai ją pateikti. Nepamirštame pažaisti ir šaškėmis.

Šios savaitės metu renginiuose dalyvauja apie 300 pradinių klasių mokinių. Organizatoriai neišskiria laimėjusiųjų – akcentuojamos fizinės veiklos rūšys ir galimybės, o ne pergalės.Apsilankyti puslapyje arrow_forward arrow_back Grįžti Naujosios Akmenes Sauletekio_r