Neformalusis vaikų švietimas

Prienų „Žiburio“ gimnazijos iniciatyvos

person_pin Vykdytojas: Olegas Batutis

  1. 2017 m. rugsėjo 29 d. Prienų „Žiburio“ gimnazijoje jau antrą kartą vyko Europos mokyklų sporto diena. Joje dalyvavo 155 mokiniai, 14 mokytojų, 6 tėvai. Renginį organizavo kūno kultūros mokytojų, užsienio kalbų, tiksliųjų ir socialinių mokslų metodinės darbo grupės, „Žiburio“ gimnazijos muziejus. Kurti įvairias užduotis, jas vykdyti ir vertinti padėjo GMS. I–II klasių mokiniai, jų auklėtojai ir tėvai (iš viso septynios komandos), gavę maršrutą ir užduočių atlikimo lapą, turėjo pagal užkoduotas nuorodas gimnazijoje surasti 7 kontrolinius punktus (dalykų kabinetus) ir greitai atlikti kūrybines užduotis.
  2. 2017 m. rugsėjo 23–30 dienomis vyko kvadrato varžybos.
  3. Mokytojo dienos regata organizuojama jau dešimtus metus iš eilės. 2017 spalio 6 d. savo jėgas Mokytojo dienos regatoje išbandė Prienų „Žiburio“ gimnazija, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija, Išlaužo pagrindinė mokykla ir Jiezno gimnazija. Džiugu, kad Jiezno gimnazija šiame renginyje dalyvavo devintą kartą, o Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija – aštuntą kartą. Regatoje dalyvavo Prienų r. savivaldybės komanda.
  4. 2018 m. sausio 15–21 dienomis mūsų gimnazijos du šimtai penkiasdešimt aštuoni I–III klasių mokiniai per kūno kultūros pamokas turėjo galimybę žaisti žaidimą „Spurgų ritulys“ (angl. Donut hockey). Šį žaidimą į gimnaziją iš paskutinio tarptautinio kūno kultūros mokytojų seminaro, vykusio liepos 22–28 dienomis Italijoje, atvežė kūno kultūros mokytojas Olegas Batutis. I–III gimnazijos klasių mokiniai, padedami kūno kultūros mokytojų, ne tik susipažino su šiuo žaidimu, bet ir išbandė savo jėgas varžybose. Visą savaitę per kūno kultūros pamokas vyravo sportinis azartas ir puiki nuotaika.
  5. 2017 m. gimnazijoje vyko šeimų stalo teniso, krepšinio, tinklinio, šaškių, „Concept 2“ ir smiginio varžybos.
  6. 2017 m. gimnazijoje vyko veiklos: „Žvaigždžių diena – vaikinų tinklinio turnyras“, „Žvaigždžių diena – merginų tinklinio turnyras“, „Žvaigždžių diena – krepšinio varžybos“, stalo teniso varžybos. Organizavome susitikimą su akademinio irklavimo pasaulio čempionu R. Maščinsku, irkluotoju Ž. Gališanskiu, nuotraukų parodą „Sportininkų portretai: vakar ir šiandien“.


Apsilankyti puslapyje arrow_forward arrow_back Grįžti Prienų_Ziburio_gimnazija_r2